امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110378
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۳
تعداد بازدید: 94
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، در مراسم آغازین این مانور که صبح امروز در منطقه عمومی همطوار در اردبیل برگزار شد، فرمانده تیپ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، در مراسم آغازین این مانور که صبح امروز در منطقه عمومی همطوار در اردبیل برگزار شد، فرمانده تیپ 37 حضرت عباس (ع) استان اردبیل اظهار کرد:‌ رزمایش آمادگی نیروهای بسیجی در قالب گردان‌های بسیجی بیت‌المقدس ویژه برادران و کوثر ویژه خواهران برگزار می‌شود که در این رزمایش نیروهای جان بر کف بسیجی سعی می‌کنند تا توان رزمی و آمادگی دفاعی خود را به نمایش بگذارند.

سردار فرهنگ مستعد ادامه داد: این رزمایش امروز و فردا همزمان در شهرهای اردبیل، پارس‌آباد، خلخال، مشگین‌شهر، گرمی، کوثر، بیله‌سوار و اصلاندوز برگزار می‌شود تا نیروهای بسیجی بتوانند آمادگی خود را برای مقابله با هرگونه تهدید استکبار جهانی به نمایش بگذارند.

وی بسیج را سرسلسله نیروی ایمانی و مخلص در دفاع از انقلاب و ارزش‌های دینی و مکتبی یاد کرد و افزود: امروز بسیجیان ما در صحنه‌های مختلف اعم از رزمی، فرهنگی، اجتماعی و سازندگی حضور بسیار موفق دارند و سعی‌شان بر این است تا در دفاع از انقلاب اسلامی و آرما‌ن‌های ارزشی آن ذره‌ای از اهداف و ماهیت خود عقب‌نشینی نکنند.

فرمانده تیپ 37 حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد:‌ ما در این رزمایش که در قالب فراخوان، حفظ انسجام نیروها، کلاس‌های عملی، تئوری و مهارتی به شکل گسترده انجام می‌شود سعی‌مان بر این است تا بسیجیان در قالب گردان رزمی بیت‌المقدس و کوثر بتوانند در این دو روز توان مضاعف‌شان را دو چندان کرده و در یک باز‌آموزی تمرینی انسجامی واقعی پیدا کنند.

مستعد ادامه داد: از ساعت 8 صبح امروز با فراخوان بسیجیان در پایگاه‌های مقاومت و حوزه‌ها و در قالب تیمی و گردانی و نقل و انتقال به محل برگزاری رزمایش ستون‌کشی‌ها و استقرار نیروها انجام شده و کلاس‌های عملی و توجیهی نیز برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، این مسئول در پایان سخنان خود گفت: فردا بعد از صبحگاه مشترک و عمومی بسیجیان شرکت‌کننده در این رزمایش تاکتیک‌های دفاع از کوی و برزن، مقابله با ناآرامی‌ها، پدافند غیر‌عامل، امداد و نجات و مردم ‌یاری و تاکتیک مقابله با هلی‌برد را به نمایش می‌گذارند تا با آمادگی بیشتر به همه نشان دهند که بسیج همچنان با قدرت ایمانی و اخلاق‌مداری در صحنه است.
انتهای پیام/62007/ل30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها