امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110379
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۳
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کوهدشت، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان کوهدشت در این شهرستان گفت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کوهدشت، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان کوهدشت در این شهرستان گفت: خوشبختانه از جایگاه پرصلابت ایران اسلامی در زمان حال می‎توان، نتیجه گرفت، انقلاب اسلامی ایران همه معادلات سیاسی غرب و استعمارگران را بر هم زده، زیرا ایران در گذشته محل دخالت آمریکایی‎ها و استعمارگران بود و برای کوچک‎ترین تصمیم خود باید از آمریکا، وزیران و سفیران انگلیس اجازه می‎گرفت، اما امروز توانایی این کشور بزرگ به جایی رسیده که می‎تواند، اسلام را ایدئولوژی جدید جهان معرفی کند و با تمام زورگویان و ابرقدرت‎ها به مقابله برخیزد.

وی تصریح کرد: در این بین بسیج دو وظیفه دارد که اولی خود ساختگی و انجام‎دادن رسالت خود و دومی حرکت معنوی بسیج است، زیرا عرفان اسلام عرفانی عمیق و قابل تامل است و به معنویات اهمیت ویژه‏ای داده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: امروز پرشتاب‌ترین پیشرفت علمی دنیا ایران است، این در حالی است که این کشور با تحریم‎های علمی زیادی مواجه است.

سردار نقدی بیان داشت: امروز ایران به برکت داشتن جوانان عزتمند و سربلندی مانند شما بسیجیان به یک ابر قدرت جهانی تبدیل شده است و موفقیت‎های ایران اسلامی به خاطر مقاومت و ایستادگی شما بسیجیان و به برکت خون شهدا است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز ایران یکی از هشت کشور پیشرفته دنیا و جهان است، این در حالی است که در شرایط سخت تحریم قرار داریم، اما به برکت وجود مقام معظم رهبری، بسیجیان و جوانان پر صلابت ایران اسلامی این کشور به پیشرفت‎های والای علمی رسیده است.

وی در خصوص امتیازاتی که در گذشته به بسیج و بسیجی داده می‎شود و حال وجود ندارند، ادامه داد: بسیج یک نیروی داوطلبانه و خالصانه است، بنابراین هیچ کسی نباید به خاطر گرفتن امتیاز در این نهاد  باشد و برای امتیاز و هدیه گرفتن وارد بسیج شود، ما می‎خواهیم، بسیجیان خالص باشند، بسیج باید مانند مسجد باشد، هر کسی کاری را برای رضای خدا در آن برعهده بگیرد و خودجوش وارد این نهاد مقدس باشد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج با اشاره به بحث استخدامی پرسنل کادری سپاه پاسداران یادآور شد: در شرایط برابر یعنی اگر فرزند یک پاسدار با یک شخصی که سابقه خانوادگی در سپاه  ندارد، یک شرایط برای استخدام در سپاه داشته باشند، اولویت با فرزند پاسدار است، اما اگر شرایط یکی نباشد، دیگران نیز مدنظر هستند و در این دستگاه جذب می‎شوند.
انتهای پیام/2304/صا40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها