امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110384
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۳
تعداد بازدید: 58
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرکرد، اسکندر مومنی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این استان اظهار کرد: اکثر مسیرهای برون شهری به دلیل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرکرد، اسکندر مومنی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این استان اظهار کرد: اکثر مسیرهای برون شهری به دلیل نزدیکی به زمان بازگشایی مدارس و اواخر تابستان بسیار پر حجم است.

وی افزود: آمار برگرفته از دوربین‌ها تردد 11 میلیون خودرو را در 24 ساعت گذشته نشان داده و نسبت به ایام تعطیلات گذشته بسیار توزیع شده‌تر است.

مومنی از افزایش 30 درصدی تمهیدات پلیس خبر داد و گفت: با تمام ظرفیت سیستم‌های هوشمند اعم از راهداری و شهرداری در حال کنترل جاده هستیم و در اواخر شهریور محدودیت زمانی و منطقه‌ای اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهور کشور اضافه کرد: 47 درصد تصادفات جاده‌ای بر سر صحنه صورت می‌گیرد که با هم‌پوشانی اولیه اورژانس، هلال احمر و آتش‌نشانی این میزان به 20 درصد کاهش می‌یابد.

وی از روند سخت‌گرایانه برای مدیران فنی پایانه‌های حمل و نقل کشور خبر داد و گفت: مسوول فنی پایانه‌ها نسبت به تردد اتوبوس‌هایی که معاینه فنی ندارند یا دچار عیب فنی هستند سخت‌گرایانه برخورد کنند و اجازه تردد به این‌گونه اتوبوس‌ها را ندهند.

این مسئول سرعت غیر مجاز را عامل بسیاری از حوادث رانندگی دانست و اذعان داشت: شهریور ماه پر حجم‌ترین ماه سال در سفرهای جاده‌ای است و این استان یک استان کوهستانی است که وضعیت جاده‌های این استان نیازمند بهبود است.
انتهای پیام/68006/ط30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها