امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1104
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۲۹
تعداد بازدید: 254
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از ایلام، محمدرضا باهنر ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه ایلام اظهار داشت: در انتخابات آتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از ایلام، محمدرضا باهنر ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه ایلام اظهار داشت: در انتخابات آتی ریاست جمهوری سه گروه اصلاح‌طلب، اصولگرا و حامیان دولت حضور خواهند یافت.

وی ادامه داد: بدون تردید اصلاح‌طلبان یکی از گروه‌های حاضر در انتخابات هستند و این گروه فردی را انتخاب کرده و مطرح می‌کنند.

این مسئول اضافه کرد: گروه دوم نیز مربوط به گروه رئیس جمهور است که به دنبال کاندیدا هستند و با این وجود بارها اعلام کرده که از فرد خاصی حمایت نمی‌کنند، اما با شرایط به وجود آورده انکار این موضوع برای هیچ‌کس قابل باور نیست.

باهنر تصریح کرد: گروه سوم حاضر در انتخابات آتی نیز اصولگرایان هستند، کاری که اصولگرایان در حال انجام آن هستند، جنبه فرصت و جنبه تهدید دارد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در بین احزاب اصولگرا تعدادی مطرح شده که تا روز نام‌نویسی قطعا افراد اصلح شناخته خواهند شد و جریان اصولگرا آن را معرفی می‌کند و این جنبه فرصت این نوع فعالیت است.

وی ادامه داد: زمانی این فعالیت به تهدید تبدیل می‌شود که اعضا سازوکارهای درون تشکیلاتی را نپذیرند و این موارد را دور بزنند که خطرناک می‌شود.

حضورم به ضرر جریان اصولگرایی باشد، کنار می‌روم

این مسئول اضافه کرد: من به نظرسنجی‌ها اعتقاد دارم و موضوع را رصد می‌کنم و اگر زمانی به این نتیجه برسم که ادامه حضور بنده به ضرر جبهه اصولگرایی باشد، حتما مسیر را ادامه نمی‌دهم و کار را به بقیه می‌سپارم.

باهنر تصریح کرد: اگر هم برای جریان اصولگرایی در عرصه بمانم و رای بیاورم، قطعا نتایج خوبی در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/2246/ب40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها