امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11040
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 88
«فایز شکر» دبیر حزب سوسیالیست بعث و وزیر سابق لبنانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت تاکید کرد که هر یک ...

«فایز شکر» دبیر حزب سوسیالیست بعث و وزیر سابق لبنانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت تاکید کرد که هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری ایران که در انتخابات پیروز شود در خصوص محور مقاومت موضع مثبتی خواهد داشت به ویژه اینکه ایران در حمایت از مقاومت نقش موثرو مثبتی داشته و دارد.

وی تصریح کرد: همه می دانند که رئیس جمهور آینده ایران حامی جنبش‌های مقاومت منطقه‌ای بوده و بر اساس راهی که ایران در پیش گرفته است درصدد برقراری عدالت و توسعه علمی برخواهد آمد.

سیاست ایران در زمان رئیس جمهور جدید تغییری نخواهد کرد

شکر تاکید کرد: تا زمانی که ایران راهبرد روشنی دارد با روی کار آمدن رئیس جمهور جدید سیاست این کشور تغییری نخواهد کرد و چون گذشته حامی مستضعفان و رویارویی با تکفیری‌ها خواهد بود از همین رو هرگونه اظهار نظر و پیش‌بینی در مورد اینکه سیاست ایران در زمان رئیس جمهور جدید آن دستخوش تغییر خواهد شد، خطا است.

شکر در بخش دیگری از این گفتگو در خصوص ناآرامی های طرابلس گفت: حامیان و دست نشاندگان اسرائیل در لبنان طبل‌های جنگ را به صدا در می آورند.

وی در توضیح این مطلب اظهارداشت: امروزدر لبنان دو صف‌بندی مشاهده می شود یک طرف حامیان مقاومت در لبنان، سوریه و عراق قرار داشته و در طرف دیگر حامیان طرح غربی- صهیونیستی مبتنی بر اجرای مقاصد آمریکا و اسرائیل در لبنان حضور دارند.

 تسلط ارتش سوریه بر القصیر به ناآرامی‌های شمال لبنان پایان می‌دهد

وی افزود: ناآرامی‌های شمال لبنان و طرابلس با تسلط ارتش سوریه و حزب‌الله بر شهر القصیر، پایان خواهد یافت و به این ترتیب به حضور گروه‌های تکفیری مسلح در این مناطق پایان داده خواهد شد.

وی با اطمینان از پیروزی ارتش سوریه در القصیر گفت: قول می دهم که همه ما برای اولین بار در القصیر نماز خواهیم خواند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها