امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110425
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه معاونین آموزش ابتدایی مناطق نوزده‌گانه شهر تهران در خصوص آیین بازگشایی مدارس ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه معاونین آموزش ابتدایی مناطق نوزده‌گانه شهر تهران در خصوص آیین بازگشایی مدارس برگزار شد.

فریبرز حمیدی معاون آموزش ابتدایی شهر تهران برنامه‌های بازگشایی مدارس را در دو بخش سخت افزارها شامل نظم مدرسه، رنگ آمیزی و شادابی، پیام‌های مناسب و با محتوا، سرویس های بهداشتی و آبخوری، تابلوی مدارس، پرچم، پاکیزگی کتابخانه، نمازخانه و اتاق بهداشت، سیستم صوتی و زنگ مدرسه ، سرود جمهوری اسلامی ایران، چینش میز و نیمکت و نصب مناسب تابلو (سبز یا وایت برد) و در بخش نرم‌افزارها شامل برنامه کلاسی، نظم و ترتیب معلمان (شیک پوشی و آراستگی)، پویا شدن سایت مدرسه، ارسال پیامک تبریک به اولیا، اجرای دقیق کلاس‌بندی (24 تا 28 شهریور) و ارائه کتاب‌های درسی به اولیا تشریح کرد.

بر اساس این برنامه مقرر شد معاونین و کارشناسان آموزش ابتدایی مناطق، زمان باقیمانده تا بازگشایی را به نظارت بالینی بپردازند.

حمیدی با اشاره به اهداف اجرای برنامه تعالی مدیریت مدرسه، زمینه‌سازی برای دستیابی به استانداردهای آموزشی و مدیریتی در مدارس، زمینه‌سازی به منظور ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی مدارس، حرکت به سوی نهادینه‌سازی نگاه تعالی بخش در فرآیندهای مدیریتی، ایجاد وفاق سازمانی از طریق توسعه فرهنگ کار گروهی در مدرسه، ترویج و تقویت سیستم خود ارزیابی در راستای بهبود و تعالی عملکرد مدیریت در مدرسه، افزایش انگیزه مدیران و دیگر کارکنان برای بهبود عملکرد و توسعه و تقویت مشارکت کارکنان، دانش‌آموزان و اولیا در امر راهبردی و مدیریت مدرسه را از اهداف این برنامه اعلام کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها