امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110428
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس مطلع شدند دو نفر به‌صورت گسترده اقدام به تهیه و توزیع محموله‌های مواد مخدر از نوع هروئین در سطح شهر شیراز می‌‌کنند.

سرهنگ محمدجعفر تولایی ادامه داد: مأموران پس از انجام یک‌سری اقدامات پلیسی و اطلاعاتی و با به‌کارگیری شگردهای خاص پلیسی موفق به شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان شدند.

وی افزود: در این راستا مأموران یک خودرو زانتیا را متوقف و دو متهم را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس خاطر نشان کرد: مأموران پس از انجام تحقیقات تکمیلی از متهمان باغی متعلق به آنان را در اطراف یکی از روستاهای شیراز شناسایی و در بازرسی پنج کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در زیر ماسه‌ها جاسازی ‌شده بود را کشف کردند.

تولایی با اشاره به دستگیری یک تبعه غیرمجاز در باغ گفت: برخورد جدی با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ در دستور کار مأموران انتظامی استان فارس قرار دارد.
انتهای پیام/2448/صا/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها