امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110447
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «فلسطین آنلاین»، در ادامه اعتراض‌ها به کم‌کاری دولت توافق ملی فلسطین در مورد غزه، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «فلسطین آنلاین»، در ادامه اعتراض‌ها به کم‌کاری دولت توافق ملی فلسطین در مورد غزه، «خالد البطش» از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین از این دولت خواست یا به وظایفی که در قبال غزه دارد عمل کند یا اینکه برود و جای خود را به دولت توافقی دیگری بدهد.

البطش در ادامه بر ضرورت احترام به فداکاری‌ها و خون ملت فلسطین و خودداری از اظهارات منفی در مورد اختلافات میان دو جنبش فتح و حماس تاکید کرد.

وی افزود که شایسته نیست اوضاع به این منوال ادامه پیدا کند و اولویت فعلی، بازسازی غزه است. او سپس خواستار آن شد که در دیدار دو جنبش فتح و حماس ترتیبات لازم برای فعالیت دولت توافق ملی داده شود.

وی در مورد نقض آتش‌بس توسط رژیم صهیونیستی نیز گفت: توافق با رژیم اشغالگر سقف زمانی مشخصی ندارد اما مشروط به پایبندی دو طرف است و تازمانیکه دو طرف به آن پایبند باشند ادامه دارد اما اگر یکی از این دو توافق را نقض کنند مسئولیت این امر به عهده اوست و توافق به خطر می‌افتد.

البطش در پایان گفت که جنگ اخیر علیه غزه ثابت کرد که می‌توان رژیم صهیونیستی را شکست داد ، وی باری دیگر بر گفتگوهای میان فتح و حماس برای تقویت روابط تاکید کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار