امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110458
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خبرگزاری رویترز گزارش داده‌اند که اتحادیه اروپا در دور تازه تحریم‌های خود علیه روسیه، 24 شخصیت جدید از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خبرگزاری رویترز گزارش داده‌اند که اتحادیه اروپا در دور تازه تحریم‌های خود علیه روسیه، 24 شخصیت جدید از جمله بازرگانان و تجار برجسته روس را در لیست تحریم‌ها قرار می‌دهد.
پس از روی کار آمدن دولت غرب‌گرا در اوکراین، روسیه و غرب بر سر همسویی و یا رویارویی با دولت جدید کی‌یف به مشکل جدی برخورده‌اند.
غربی‌ها می‌گویند که روسیه از استقلال‌طلبان شرق اوکراین که روس‌تبار هستند حمایت می‌کند، روسیه هم اوکراین را به باز شدن پای یک تهدید نظامی یعنی پیمان ناتو به مرزهای خود متهم می‌کند.
این درگیری‌ها به عرصه اقتصادی نیز کشیده شده است و پس از تحریم مقامات و اشخاص روسی توسط اروپا و آمریکا، مسکو نیز واردات مواد غذایی از این کشورها را ممنوع کرد.
روسیه تهدید کرده بود که در صورت اجرای تحریم‌های جدید، اقدامات متقابلی را انجام می‌دهد. «دیمیتری مدودوف» نخست‌وزیر روسیه گفته بود که ممکن است روسیه آسمان خود را به روی پروازهای غربی ببندد.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها