امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11046
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الشروق، موسسه میراث و اوقاف الاقصی در گزارشی اعلام کرد که امروز دوشنبه سربازان زن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الشروق، موسسه میراث و اوقاف الاقصی در گزارشی اعلام کرد که امروز دوشنبه سربازان زن اسرائیلی به صورت گروهی در نقاط مختلف مسجدالاقصی پراکنده شدند و این در حالی بود که نمازگزاران فلسطینی و طلاب علم با شعار الله اکبر مخالفت خود با یورش صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی را اعلام کردند.

موسسه الاقصی همچنین اعلام کرد که گروه‌های پراکنده‌ای از دستگاه اطلاعات رژیم اشغالگر اسرائیلی طی روزهای اخیر به مسجدالاقصی یورش آوردند و ده‌ها شهرک‌نشین نیز طی روزهای اخیر اقدام به هتک حرمت مسجدالاقصی کردند و این در حالی است که جمعی از دانشجویان سازمان‌های یهودی در نامه‌ای به «نفتالی بنط» وزیر ادیان از وی خواسته‌اند تا زمینه‌ای فراهم شود تا آنها در قبه الصخره آئین روشن کردن شمع را به جا آورند.

موسسه الاقصی به شدت تجاوزات نیروهای اشغالگر علیه نگهبانان مسجدالاقصی همانند اتفاقی که شب گذشته رخ داد، محکوم کرد و به نگهبانان مسجدالاقصی به دلیل تلاش برای حمایت و دفاع از مسجدالاقصی درود فرستاد.

«تسیفی حطوبولی» عضو کنست اسرائیل از حزب افراطی لیکود دیروز یکشنبه تحت حراست شدید امنیتی به مسجدالاقصی یورش برد.

بر اساس این گزارش یورش صهیونیست‌ها اعم از مسئولان و شهرک‌نشینان به مسجدالاقصی در دوره اخیر افزایش چشم‌گیری داشته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها