امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110482
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات‌های خود در مبارزه با گروه‌های مسلح و تروریستی و ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات‌های خود در مبارزه با گروه‌های مسلح و تروریستی و پاکسازی مناطق و شهر‌های مختلف سوریه از لوث آنها روز گذشته وارد شهر «حلفایا» در ریف حماه شدند.

نیروهای ارتش سوریه به فرماندهی سرهنگ «سهیل الحسن» که نزد سوری‌ها به «ببر» معروف است، درحالی وارد شهر حلفایا شدند که در روزهای اخیر موفق شده بودند، پیروزی‌های سریع و چشمگیری را در ریف حماه و اطراف فرودگاه نظامی حماه محقق کنند.

این پیروزی پس از تشدید عملیات‌های ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی این کشور در منطقه حاصل شد و این نیروها پس از ورود به حلفایا اکنون درحال پاکسازی شهر از مین‌ها و بمب‌های کار گذاشته شده توسط گروه‌های مسلح تروریستی از جمله گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره» در مناطق مختلف حلفایا هستند.

منابع خبری وابسته به گروه‌های مسلح تروریستی با اذعان به این پیروزی ارتش سوریه اعلام کردند که نیروهای «ببر» در کنار نیروهای دفاع ملی سوریه در پی درگیری با عناصر مسلح و عقب نشینی گروه جبهه النصره از آن، بر آن سیطره یافتند.

این منابع خبری معارض همچنین اعتراف کردند که 1500 عنصر مسلح که خود را برای نبرد موسوم به «عملیات آزادسازی محرده» در این شهر آماده می‌کردند، یکباره مفقود شده و نام و نشانی از آنها در حلفایا مشاهده نمی‌شود.

شهر «حلفایا»، در استان ریف حماه مهمترین پایگاه گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره» به شمار می‌آید که از دست دادن آن ضربه مهلکی به این گروه وارد می‌کند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها