امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110497
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
محمدرضا ابوالحسنی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: با اعلام فراخوان برگزاری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر در استان یزد، متن 33 اثر به ...

محمدرضا ابوالحسنی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: با اعلام فراخوان برگزاری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر در استان یزد، متن 33 اثر به دبیرخانه جشنواره راه یافت که هیئت بازبینی به بررسی آثار پرداختند.

وی با بیان اینکه نمایش‌ها در دو مرحله بازبینی شدند، بیان کرد: در مرحله نهایی، 14 اثر مورد بازبینی قرار گرفتند که از میان آنها 10 اثر به بخش مسابقه این جشنواره راه یافتند.

ابوالحسنی خاطرنشان کرد: هشت اثر مربوط به بخش اصلی جشنواره و دو اثر نیز مربوط به بخش ویژه بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان یزد است.

وی نمایش‌های راه یافته در بخش اصلی را شامل «برسد به دست صفورا»، «بعد از گودو»، «.به هم دروغ نمی‌گوییم»، «ترنج»، «دومرغابی در مه»، «رقص کاغذ پاره‌ها»، «سگ مارس»، «همیشه آن جوری که ما ...» اعلام کرد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان یزد خاطرنشان کرد: در بخش ویژه نیز آثار «در حال کندن پوست پیاز» از شهرستان بهاباد و «آ2» از مهریز به بخش مسابقه راه یافتند.

ابوالحسنی خاطرنشان کرد: بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان یزد از 23 تا 25 شهریورماه در یزد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/2464/ع20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار