امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۲۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110508
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهروز کمالوندی معاون امور بین الملل سازمان انرژی اتمی ایران که برای یک سفر دو روزه به مسکو سفر کرده است ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهروز کمالوندی معاون امور بین الملل سازمان انرژی اتمی ایران که برای یک سفر دو روزه به مسکو سفر کرده است در دیدارهای جداگانه با «سرگئی کرینکو »مدیر کل شرکت دولتی روس اتم و «نیکلای اسپاسکی» معاون امور بین‌الملل این شرکت موضوعات مختلف مرتبط با همکاری‌های هسته‌ای ایران و روسیه را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

کمالوندی در این دیدار به نقل از مقام معظم رهبری همکاری روسیه مقتدر و ایران مستقل در کنار یکدیگر را در جهت منافع دو کشور و صلح و ثبات منطقه‌‌ای و بین‌المللی دانست.

دراین دیدار که با حضور مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید مدیر کل شرکت دولتی روس با اشاره به روابط گسترده و همه جانبه ایران و روسیه، این روابط را استراتژیک و به نفع دو کشور و منطقه دانست.

وی همچنین عزم و اراده مسئولین روسیه از جمله رئیس جمهور این کشور در خصوص گسترش همکاری‌های صلح آمیز هسته‌ای بین دو کشور را  مورد تاکید قرار داد.

ادامه همکاری‌های هسته‌ای از جمله ساخت نیروگاه‌های جدید، موضوع اصلی دیدارهای انجام شده در سفر معاون سازمان انرژی اتمی ایران به روسیه بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها