امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110518
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا رحیمی در ارتباط تلفنی با برنامه ورزش و مردم با انتقاد از زمان کمی که به او داده شده تا در این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا رحیمی در ارتباط تلفنی با برنامه ورزش و مردم با انتقاد از زمان کمی که به او داده شده تا در این برنامه صحبت کند، گفت: من 2 ساعت است که پشت خط هستم اما فقط یک دقیقه به من وقت می‌دهید که حرف بزنم. آیا درست است که فردی به نام سیاسی بیاید و در تلویزیون علیه من حرف بزند؟

وی ادامه داد: من از سیاسی سؤال دارم که اگر در ساعت 2 بعد از ظهر دایی را برکنار می‌کردم در سمتم باقی می‌ماندم یا نه؟ که در این لحظه سیاسی گفت بله باقی می‌ماندید.

رحیمی در ادامه گفت: اگر من مدیرعامل می‌ماندم شما با اجازه چه کسی با درخشان حرف زدید؟! مگر من مدیرعامل تیم نبودم؟! آقای سیاسی! شما نوکری جای دیگری را می‌کنی؛ اما من به رئیس شما هم گفتم که از جایی دستور نمی‌گیرم و خدا می‌تواند من و دایی را برکنار کند.

مدیرعامل سابق پرسپولیس افزود: از برنامه ورزش و مردم هم گله‌مندم که دو ساعت من را پشت خط تلفن نگه داشتند اما مطمئن باشید تمام حرف‌هایم را آنجایی که باید بزنم می‌‌زنم چرا که قدرت من از سیاسی بیشتر است چون او پول دارد و من خدا را دارم.

انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها