امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110521
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
سرهنگ محمدحسین حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در مورد آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار داشت: با توجه به روزهای پایانی شهریور ماه حجم ...

سرهنگ محمدحسین حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در مورد آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار داشت: با توجه به روزهای پایانی شهریور ماه حجم سفرها افزایش یافته و در اکثر مسیرهای منتهی به کلانشهرها بار ترافیکی پرحجمی را شاهدیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: در جاده هراز در محدوده تونل‌ها، جنگل آمل و سه راهی بلده ترافیک پرحجم اما روان گزارش شده است.

سرهنگ حمیدی  ادامه داد: در محورهای خراسان شمالی، چمن‌بید و همچنین در جنگل گلستان نیز تردد پرحجم و روان دیده شده است.

وی گفت: در جاده فیروزکوه تقریبا در تمام طول مسیر بار ترافیک پرحجم و روان وجود دارد؛ همچنین در جاده قزوین به رشت در محدوده تونل منجیل و جاده رودبار بار ترافیک سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور تصریح کرد: در محور چالوس بار ترافیکی پرحجم وجود دارد که از ساعتی دیگر در محدوده میدان امیرکبیر به سمت چالوس اعمال محدودیت می‌شود تا از ساعت 17 از 15 کیلومتری بالای مرزن‌آباد محدوده دیزبن به سمت کرج  یک طرفه بشود؛ یک طرفه بودن این محدوده تا ساعت 3 بامداد  ادامه خواهد داشت.

سرهنگ حمیدی ادامه داد: در محورهای جنوبی کشور ترافیک پرحجم گزارش شده اسیت؛ محور تهران به قم، تهران به اصفهان و اصفهان به شیراز نیز ترافیک پرحجم و روان دارند.

وی گفت: در استان‌های همدان، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل محدوده سرعین و گردنه حیران به سمت گیلان ترافیک پرحجم و روان گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور به شهروندان توصیه کرد: در مواجهه با ترافیک صبر و حوصله به خرج دهند و از حرکت در شانه خاکی راه بپرهیزند و در مسیرهای طولانی بعد از هر دو ساعت رانندگی ده دقیقه استراحت کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها