امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110554
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، موسوی‌لاری وزیر کشور دولت اصلاحات در حاشیه مراسم ختم خواهر محمدعلی نجفی سرپرست ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، موسوی‌لاری وزیر کشور دولت اصلاحات در حاشیه مراسم ختم خواهر محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم در جمع خبرنگاران در رابطه با برنامه‌های اصلاح‌طلبان برای مجلس آینده گفت: هنوز زود است در این رابطه صحبت کنیم و زمان زیادی تا مجلس آینده باقی مانده است.

وی در رابطه با صحبت‌های محمد خاتمی مبنی بر تعامل بر گروه‌های مخالف گفت: احتمالاً منظور خاتمی از گروه‌های مخالف رقبای سیاسی و جریان اصولگرا بوده است که این یک امر طبیعی است و امکان تعامل وجود دارد.

موسوی‌لاری در رابطه با صحبت‌های رئیس‌جمهور در مورد بدحجابی گفت: رئیس‌جمهور واقعیت‌ها را بیان کرده است، ‌مسائل فرهنگی باید با شیوه‌های فرهنگی حل شود زیرا با بگیرو ببند مسائل رفع نمی‌شود.

وی در رابطه با اینکه رئیس‌جمهور بدحجابی را یک بیماری دانسته است،‌ اظهار داشت: ‌اول مطمئن شوید رئیس‌جمهور چنین صحبتی را داشته است یا خیر، ولی در هر صورت آنچه ساختار شکنی اجتماعی باشد و با هنجارهای جامعه منطبق نشود نوعی بیماری است.

وی اضافه کرد: اینطور نیست که بگوییم قانون نباشد ولی باید از طریق مسائل فرهنگی این مشکلات را حل کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها