امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110569
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، سالار مرادی پیش از ظهر امروز در گردهمایی هیئت‌های ورزشی شهرستان دیواندره، اظهار کرد: نگاه ما ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، سالار مرادی پیش از ظهر امروز در گردهمایی هیئت‌های ورزشی شهرستان دیواندره، اظهار کرد: نگاه ما به حوزه ورزش برنامه‌ریزی و نظارت بر اجرا است.

وی با ابراز خشنودی از اینکه طی یک دهه گذشته فرهنگ سیاسی و اجتماعی پیشرفت شایان توجهی داشته است، گفت: اگر چه نماینده مجلس در تمامی قسمت‌ها تخصص ندارد، اما با استفاده از مشاوران کاردان می‌تواند مشکلات را بررسی و حل و فصل کند.

نماینده مردم شهرستان دیواندره در مجلس نهم، خاطرنشان کرد: ورزش دارای جایگاه ویژه‌ای در کل کشور و استان کردستان است و با تقویت بعد ورزش در این خطه، می‌توان به بحث نخبه‌پروی نیز پرداخت.

مرادی با تأکید بر اینکه نخبه‌ها، الگوی فرزندان ما هستند، تصریح کرد: مدیر باید به خوبی منابع را مدیریت کند و از این منابع محدود، برای پیشبرد اهداف، نهایت استفاده را داشته باشد.

وی با بیان اینکه ورزش در کنار جسم، روح را نیز پرورش می‌دهد، گفت: باید در ورزش به بعد فرهنگ‌سازی و اخلاق نیز توجه کرد تا دو بعد جسم و روح در کنار هم تقویت شوند.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج و کامیاران در مجلس افزود: نباید سیاست را در ورزش دخالت داد و باید این حوزه با استفاده از اشخاص و مدیران ورزشی مدیریت شود.

مرادی یادآور شد: در زمینه توجه به ورزش بانوان، معلولان و توزیع اعتبارات به صورت عادلانه و نیز توجه به مناطق محروم، رایزنی‌هایی با وزیر ورزش و جوانان انجام داده‌ایم.

وی با بیان اینکه از محل اعتبارات ماده 180 منابعی برای تکمیل استخر سرپوشیده شهر دیواندره تخصیص می‌یابد، ابراز امیدواری کرد این پروژه در پایان سال مالی 93 به بهره‌برداری برسد.

گفتنی است در پایان این جلسه از سوی مرادی و اداره‌کل ورزش و جوانان استان به 18 هیئت ورزشی شهرستان دیواندره و به هر کدام 500 هزار تومان، کمک مالی اهدا شد.

انتهای پیام/79012/ق30/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار