امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110596
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
حمیدرضا الوند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه طبق برنامه‌ریزی انجام شده پس از ترخیص فرزندان تحت پوشش بهزیستی از این نهاد مبلغی ...

حمیدرضا الوند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه طبق برنامه‌ریزی انجام شده پس از ترخیص فرزندان تحت پوشش بهزیستی از این نهاد مبلغی بعنوان کمک هزینه زندگی به آنها پرداخت می‌شود، اظهارداشت: طبق دستورالعمل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این رقم امسال به 14 میلیون تومان افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: مبلغ اشاره شده به پسران تحت پوشش بهزیستی پس از سربازی و یا اتمام دانشگاه به آنها پرداخت می‌شود و به دختران نیز به هنگام ازدواج و یا ایجاد اشتغال پرداخت می‌شود.

الوند گفت: علاوه بر 14 میلیون تومان که از اعتبارات ملی به فرزندان ترخیص شده سازمان داده می‌شود، 4 میلیون تومان نیز از اعتبارات استانی به افرادی که ترخیص می‌شوند پرداخت می‌شود.

مدیرکل امور کودکان و نوجوانان بهزیستی در پاسخ به این پرسش که در چه زمانی شهریه‌های سال جدید اعلام خواهد شد، گفت: هم‌اکنون کمیته مورد نظر در این خصوص در حال جمع‌بندی گزارش‌ها است و به زودی شهریه جدید اعلام خواهد شد.

وی گفت: میزان افزایش شهریه را هم‌اکنون نمی‌توان اعلام کرد و باید منتظر برگزاری جلسه کمیته مشترک باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها