امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110605
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد گراوند در آیین جشن دانش آموختگی مهارتی نیروهای مرزبانی مرکز آموزشی مرزبانی شهید ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد گراوند در آیین جشن دانش آموختگی مهارتی نیروهای مرزبانی مرکز آموزشی مرزبانی شهید ادیبی مرزن آباد چالوس اظهار داشت: اکنون با اشراف کامل اطلاعاتی و عملیاتی نیروهای مرزبانی، نظامی و انتظامی، همت مرزنشینان و سربازان گمنام امام زمان (عج) از تمام مرزهای کشور به نحو مطلوب حراست می شود و دشمن اجازه تعرض به خاک میهن اسلامی را ندارد.

وی اظهارداشت: در حال حاضر نظام اسلامی در حوزه اقتدار به جایگاهی رسیده است که از مناطق مرزی کشور پاکستان نیز مرزبانی می کنیم.

سردار گراوند تصریح کرد: امروز به فضل الهی ایران اسلامی به لحاظ برخورداری از هشت هزار و 755 کیلومتر راه مرزی و نیروهای مقتدر مرزبانی، نظامی، انتظامی و موقعیت جغرافیایی بی نظیر، دارا بودن تنگه هرمز، جزیره ابوموسی و نقاط مختلف راهبردی در بین کشورهای منطقه جایگاه خوبی دارد.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به فراهم کردن امکانات زیرساختی درمناطق مرزی کشور گفت: در چند سال اخیر اقداماتی قابل توجهی با همکاری نیروهای سپاه، نظامی و انتظامی دربخش های مختلف زیرساختی از جمله ایجاد تعدادی برجک و ساخت حدود 200 کیلومتر راه مرزی درمناطق جنوب شرقی کشور صورت گرفت به نحوی که دشمنان نتوانند کوچک ترین ضربه ای به کشور وارد کنند.

سردار گراوند افزود: اکنون وضعیت به گونه ای است که روز به روز شاهد کاهش چشمگیر میزان شهدا و گروگانگیری در مناطق مرزی کشور هستیم به نحوی که در برخی از نقاط نیز چنین اتفاقاتی به صفر رسیده است.

وی برقراری امنیت پایدار در نظام جمهوری اسلامی را مرهون خون شهدا، تلاش نیروهای نظامی و انتظامی دانست و گفت: اکنون نظام جمهوری اسلامی برغم تهدیدات دشمنان از لحاظ امنیت همچون نگینی درمیان کشورهای منطقه می درخشد.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا همکاری مردم و مراجع قضایی در برقراری امنیت در کشور را بسیار مؤثر دانست و در این زمینه خواستار همکاری بیش از پیش شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها