امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110608
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از نهبندان، صبح امروز نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از نهبندان، صبح امروز نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان نهبندان با دهگردشی به روستای سالکرد از توابع بخش مرکزی این شهرستان در جریان مشکلات اهالی این روستا و روستاهای مجاور قرار گرفتند.

مسجد روستای ساکرد محل تجمع مردم بود که عضو شورای اسلامی روستای ساکرد به بیان مشکلات این روستا پرداخت و اظهار کرد: فرسوده بودن لوله‌های شبکه آبرسانی روستا، تقویت سیل‌بند روستا، نبود امکانات بهداشتی، نداشتن دهیار و دهیاری، تعیین تکلیف زمین‌ها، عدم آنتن‌دهی تلفن همراه و نبود امکانات ورزشی مناسب از جمله مشکلات روستای ساکرد است.

حسین جهانی افزود: یکی از مهم‌ترین مشکلات مردم این روستا کمبود آب بهداشتی و شرب است به طوری که آبرسانی به این روستا با تانکر و به صورت سیار در هفته دو نوبت انجام می‌شود و مردم در تامین آب بهداشتی و شرب دچار مشکل هستند. تجهیز مسجد روستا، مرمت قنات روستا و نامناسب بودن راه ارتباطی روستا از دیگر مشکلات روستای ساکرد است که از مسئولان تقاضای پیگیری و رفع این مشکلات را داریم.

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم گفت: هدف مسئولان از انجام این دهگردشی‌ها بررسی مشکلات مردم و از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفتن است.

مراد هاشم‌زهی تصریح کرد: دهگردشی‌ها فرصت مناسبی است که مردم درخواست‌ها و مشکلات خود را به طور مستقیم و چهره به چهره با مدیران در میان بگذارند.

وی ادامه داد: وظیفه مسئولان است تا به میان مردم بیایند و از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار بگیرند و برای حل مشکلات مردم به فکر راهکار و به درخواست‌های مردم پاسخگو باشند.

انتهای پیام/69015/خ30/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها