امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110609
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
نعمت‌الله ترکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره افتتاح مرکز جذب سرمایه‌گذاری در  استان تهران اظهار داشت: در این مرکز برای تسهیل در مشارکت ...

نعمت‌الله ترکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره افتتاح مرکز جذب سرمایه‌گذاری در  استان تهران اظهار داشت: در این مرکز برای تسهیل در مشارکت سرمایه‌گذاران در طرح‌ها و پروژه‌های اجتماعی فرهنگی و اقتصادی نماینده تمامی دستگاه‌ها حضور دارند.

وی ادامه داد: در این مرکز 20 روز مهلت دارند تا به طرح‌های سرمایه‌گذاران جواب بدهند. تمامی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان تهران اهدا شده و سرمایة‌گذاران می‌توانند این فرصت‌ها را برای مشارکت بررسی کنند.

ترکی با بیان اینکه ظرفیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری در استان تهران از جمله در معدن و گردشگری وجود دارد گفت: در حال حاضر در قسمت شرقی، غرب و جنوب استان تهران پروژه‌های تفریحی و گردشگری توسط سرمایه‌گذاران در حال احداث است.

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری تهران خاطر نشان کرد: دولت مصوب کرده که تمامی پروژه‌های نیمه تمام در بخش‌های مختلف از جمله راه وشهرسازی‌،گردشگری و غیره که تا کنون کمتر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته را به بخش خصوصی و تعاونی‌ها واگذار کند.

وی ادامه داد: استانداری تهران نیز تمامی پروژه‌هایی که کمتر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته  است مشخص و آماده است که آنها را به بخش خصوصی واگذار کند.

به گفته ترکی آئین‌نامه اجرایی این مصوبه نیز تدوین و به زودی به دستگاه‌ها برای اجرا ابلاغ می‌شود و این پروژه‌ها به دو صورت اجاره‌ای و واگذاری قطعی به سرمایه‌گذاران واگذار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها