امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110611
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
مهدی نریمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در شهرستان فریدونکنار از کشف و ضبط بیش از حدود 6 کیلوگرم موادمخدر و 500 ...

مهدی نریمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در شهرستان فریدونکنار از کشف و ضبط بیش از حدود 6 کیلوگرم موادمخدر و 500 لیتر مشروبات الکلی خارجی در این شهرستان خبر داد و افزود: پس از 45 روز تعقیب در عملیات پلیسی برای کشف و ضبط این محموله بزرگ اقدام کردیم که شامل 500 ظرف شیشه‌ای مشروبات درجه یک خارجی بود.

فرمانده انتظامی فریدونکنار ادامه داد: این محموله از غرب استان وارد شهرستان شد که پس از انجام کارهای لازم، پلیس امنیت و اطلاعات فریدونکنار در یکی از محله‌های شهری خودروی سمندی را که محموله در آن جاسازی شده بود ردگیری و ضبط کردند.

وی تصریح کرد: همچنین در عملیاتی جداگانه از یک تبعه افغان که عامل توزیع موادمخدر در فریدونکنار بود 4.5 کیلوگرم تریاک و یک کیلو گراس کشف و ضبط شده و متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد.

نریمانی در پایان از شهروندان و خانواده‌ها خواست تا رفت و آمدهای فرزندان خود به‌ویژه در ساعات پایانی روز و شب را کنترل کنند.

انتهای پیام/86022/ق20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار