امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110617
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
سعید نظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به رویکرد جدید منابع طبعی بویراحمد در حفاظت از عرصه‌های طبیعی این شهرستان اظهار کرد: بنای ما آشتی ...

سعید نظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به رویکرد جدید منابع طبعی بویراحمد در حفاظت از عرصه‌های طبیعی این شهرستان اظهار کرد: بنای ما آشتی با جنگل‌نشینان و بهره‌برداران عرصه‌های طبیعی است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد افزود: استفاده از پتانسیل‌های مردمی و تشکل‌های مردم‌نهاد می‌تواند بخش زیادی از دغدغه‌های ما را در زمینه صیانت از انفال برطرف کند.

این مسئول در منابع طبیعی و آبخیزداری بویراحمد تصریح کرد: با تعامل با شوراهای اسلامی روستاها، دهیاران و مدیران مدارس مناطق مختلف می‌توان مردم را در امر حفاظت از عرصه‌های طبیعی مشارکت داد.

نظری از مردم و دوستداران طبیعت خواست تا در زمینه حفاظت از مراتع و جنگل‌های غنی استان که در واقع بزرگترین سرمایه‌های استان هستند با دستگاه‌های مسئول همکاری جدی‌تر و مسئولانه‌تری داشته باشند.

رئیس اداره منابع طبیعی بویراحمد در ادامه با اشاره به حمایت‌های جدی دادگستری و دادستان استان با منابع طبیعی در راستای برخورد با متخلفان و متعرضان به عرصه‌های طبیعی بیان کرد: منابع طبیعی بویراحمد با آگاهی و هوشیاری و حضور مستمر در عرصه‌ها با متخلفان احتمالی برخورد قاطع خواهد کرد و در این زمینه هیچ مماشاتی نخواهد کرد.

وی گفت‌: در همین رابطه تاکنون بیش از 10 متخلف شناسایی و دستگیر و با همکاری دستگاه‌های قضایی راهی زندان شده‌اند.

انتهای پیام/82008/س20/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها