امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110651
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق نتایج نظرسنجی «گالوپ»، یک نفر از هر 6 آمریکایی یا همان 18 درصد از آمریکایی‌ها معتقدند که مهم‌ترین ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق نتایج نظرسنجی «گالوپ»، یک نفر از هر 6 آمریکایی یا همان 18 درصد از آمریکایی‌ها معتقدند که مهم‌ترین معضلی که آنها با آن در حال حاضر روبرو هستند، «نارضایتی از دولت آمریکا» است و 4 درصد از آنها تنها اعلام کردند که تروریسم مهم‌ترین معضلی است که در حال حاضر با آن روبرو هستند و 3 درصد نیز وضعیت عراق را مهم‌ترین مشکل خود دانستند.

بر اساس این گزارش، در واقع، نارضایتی از دولت، در بالاترین بخش لیست معضلات آمریکایی‌ قرار داشت، تروریسم در جایگاه نهم بود که بالاتر از فقر، گرسنگی و بی‌خانمانی قرار داشت.

جنگ‌ها، جنگ، ترس از جنگ در جایگاه سیزدهم این لیست قرار داشت که تنها 3 درصد از آمریکایی‌ها آن را بزرگترین مشکل ملی خود می‌دانستند و «وضعیت عراق» در رده چهاردهم قرار داشت و تنها 3 درصد از آمریکایی‌ها آن را مهم‌ترین معضل خود می‌دانستند.

طبق نظر موسسه گالوپ این به آن مفهوم است که با گذشت 13 سال از حادثه حملات 11 سپتامبر 2001 در شهر نیویورک و واشنگتن، تروریسم در مقایسه با آن سالها دیگر مسئله مهم اذهان مردم آمریکا نیست.

گالوپ این نتایج را بر اساس مصاحبه‌های تلفنی از مردم آمریکا در بازه زمانی 4 تا 7 سپتامبر 2014 و از نمونه یکهزار و 17 فرد بزرگسال 18 سال و بزرگتر در تمامی 50 ایالت و منطقه کلمبیا به دست آورده است.

طبق یک نظرسنجی دیگر که در همان بازه زمانی توسط گالوپ صورت گرفت، 54 درصد از مردم آمریکا معتقد بودند که جمهوری‌خواهان در مقایسه با دموکرات‌ها بهتر می‌توانند آمریکا را در مقابل تروریسم بین‌المللی و تهدیدات نظامی محافظت کنند و تنها 32 درصد از آنها از حزب دموکرات در این زمینه حمایت کردند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها