امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11066
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «آدری تاتو»، بازیگر مطرح سینمای فرانسه که در فیلم‌هایی چون «امیلی» و «کد داوینچی» ایفای نقش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «آدری تاتو»، بازیگر مطرح سینمای فرانسه که در فیلم‌هایی چون «امیلی» و «کد داوینچی» ایفای نقش کرده است، گفت:کار در هالیوود هیچگاه ایده‌آل من نبوده و این سینما را دوست ندارم چون نمی‌خواهم ذره ذره جسمم زیر نگاه‌های کنجکاو باشد.

وی افزود: من به شدت فرانسوی‌ام و در هالیوود متفاوت از فرانسه شما فشارهای زیادی را باید تحمل کنید.

تاتو ادامه داد: البته، در فرانسه نیز نگاه‌های ابزاری وجود دارد ولی خوب تا به این اندازه بی‌رحمانه نیست، در هالیوود مردم به ذره ذره بدن شما خیره می‌شوند و کنجکاوند ببیند که شما چه می‌پوشید و این موضوع فشار زیادی را بر شما تحمیل می‌کند، برخی این نگاه‌ها را دوست دارند ولی در مورد من صدق نمی‌کند.

«تاتو» در ادامه گفت: شما نمی‌توانید نقشی را در یک فیلم هالیوودی به دست آورید مگر اینکه به آمریکا سفر کنید.

این بازیگر فرانسوی که اجرای مراسم اختتامیه کن امسال را نیز به عهده داشت در پایان گفت: به سینما تعصب خاصی دارم، کارگردانان آمریکا را ستایش می‌کنم و فیلم‌های آمریکایی را دوست دارم ولی زندگی من فراتر از همه این اینها بسیار باارزش است و اینقدر جاه طلب نیستم که به خاطر رسیدن به هالیوود آن را فنا کنم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها