امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110674
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 87
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران به‌نقل از روابط‌عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، امیر حسین شفیعی اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران به‌نقل از روابط‌عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، امیر حسین شفیعی اظهار داشت: به مسئولان جشنواره پیشنهاد می دهم تا این حرکت نوین را در سال های آینده ادامه دهند و میزبانی جشنواره را به صورت دوره ای به شهرستان‌ها ببرند. وی که با نمایش «قهقراء» از شهرستان ورامین در جشنواره نوزدهم حاضر است، خاطر نشان کرد: مسئولان می‌توانند در مراسم اختتامیه، میزبان بعدی جشنواره را اعلام کنند تا از هم اکنون زیر ساخت‌های لازم فراهم شود.

این کارگردان موفق استان تهران، توجه به امر آموزش را از ضروریات پویایی هنر نمایش دانست و افزود: مسئولان هنری باید حمایت‌های لازم را در ارتباط با آموزش و پژوهش هنر نمایش داشته باشند تا موفقیت های تئاتر استان تهران بیش از گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار شود.

شفیعی بیان کرد: سطح انتظارات از مجموعه نمایش استان تهران نسبت به سایر استان‌های کشور  بسیار بالاست ولی هنرمندان شهرستان‌های استان تهران زیر سایه سنگین پایتخت قرار دارند و امکانات و شرایط فعلی، فاصله قابل توجهی با استانداردهای لازم دارند.

این کارگردان تئاتر با ابراز تأسف از وضعیت نامطلوب این هنر، یادآور شد: این روزها فضای تئاتر ایران بسیار ناآرام است، در حالی که خلق یک اثر هنری، بیش از هر چیز نیازمند آرامش است. همه مسئولان و هنرمندان باید کمک کنند تا آرامش به تئاتر ایران بازگردد.

انتهای پیام/2462/ذ/ض1002

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها