امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110681
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شصت و ششمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت از ۸ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۱۴ (۱۶ تا ۲۰ مهرماه 1393) ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شصت و ششمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت از ۸ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۱۴ (۱۶ تا ۲۰ مهرماه 1393) برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه از بین 840 عنوان کتاب ارسالی از 65 ناشر، در نهایت 200 عنوان جهت درج در کاتالوگ نمایشگاه انتخاب و مهیا شده است.

طبق آنچه پیش از این گفته شد برای حضور منسجم جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه برنامه‌ ریزی ویژه‌ای صورت گرفته، از این رو در ایام برپایی نمایشگاه فرانکفورت، نشست‌های مهمی در تقویم کاری موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی گنجانده شده است.

در روز سوم نمایشگاه فرانکفورت قرار است امیر مسعود شهرام‌نیا مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی و محمود آموزگار دبیر اتحادیه ناشران و کتابفروشان با «یورگن بوس» رئیس نمایشگاه کتاب فرانکفورت نشستی مشترک پیرامون مسائل مختلف نشر برگزار کنند.

بر اساس این گزارش، یکی از موارد مطرح شده در این نشست موضوع «مهمان ویژه شدن ایران» در نمایشگاه است.

این دیدار و نشست در حالی تدارک دیده شده که از سال 1386 تا به امروز ملاقاتی میان رئیس نمایشگاه و مسئولان جمهوری اسلامی ایران شکل نگرفته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار