امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110686
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین نمایشگاه «نوشت‌افزار و ملزومات مدرسه (باز باران)» از 12 لغایت 21 شهریور ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین نمایشگاه «نوشت‌افزار و ملزومات مدرسه (باز باران)» از 12 لغایت 21 شهریور سال جاری در 10 نقطه از شهر تهران به ارائه تازه‌ترین محصولات تولیدکنندگان لوازم‌التحریر نظیر «آزاده (شکرستان، کلاه قرمزی، پهلوانان و سنجد)»، «روشنا (تصاویر شخصیت‌های تلویزیونی پایتخت)»، «هَدهَد»، «قاصدک»، «ایام» و «شهر موش‌ها» پرداخت که خوشبختانه از استقبال خوب مخاطبان برخوردار بوده است.

* سروری: لزوم گسترش نمایشگاه‌‌های محصولات فرهنگی اسلامی _ ایرانی در تهران

از زمان برپایی نمایشگاه‌های «باز باران» بسیاری از مقامات و مسئولان فرهنگی و اجتماعی از این نمایشگاه‌ها بازدید کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به پرویز سروری اعضای شورای اسلامی شهر تهران اشاره کرد که با حضور در نمایشگاه باز باران دریاچه شهدای خلیج فارس «چیتگر»، بیان داشت: با برپایی این نمایشگاه‌ه، یکی از بهترین امکانات موجود در جهت تقویت تولیدات ایرانی و همین طور مساعدت و تسهیل‌گری برای کمک به مردم که بتوانند هم جنس خوب و هم جنس ارزانتر به دست آورند، فراهم شده است.
 


 

وی ادامه می‌دهد: تنوع محصولاتی که در نمایشگاه‌های «باز باران» به اقشار مختلف جامعه ارائه شده، بسیار مطلوب است و قیمت‌ها هم خیلی تعیین کننده است.

سروری بیان کرد: برپایی نمایشگاه‌های «باز باران»، تجربه بسیار خوبی است به گونه‌ای که مدیریت شهری را مجاب می‌کند که این نوع اقدامات را در شهر، توسعه دهد که هم بتواند تولیدات داخلی را تقویت کند و هم کمک خوبی در جهت قدرت خرید مردم باشد.

* حسینی: بخش پوشاک نمایشگاه‌های «باز باران» تا اول مهر سال جاری دایر است

در ادامه سید مجید حسینی مدیرعامل مؤسسه نشر شهر ضمن همراهی پرویز سروری اعضای شورای اسلامی شهر تهران برای بازدید از نمایشگاه «باز باران» دریاچه شهدای خلیج فارس «چیتگر»، اظهار داشت: نمایشگاه دریاچه شهدای خلیج فارس در رتبه سوم فروش محصولات نمایشگاه‌های «باز باران» قرار دارد یعنی بعد از بوستان ولایت و سپس فرهنگسرای اشراق، چیتگر رتبه سوم فروش را به خود اختصاص داده است.
 


 

وی با بیان اینکه شعبه شماره دوم نمایشگاه «باز باران» یعنی بوستان «ولایت» از استقبال بسیار خوب مردم برخوردار بوده است، عنوان کرد: بخش پوشاک نمایشگاه‌های «باز باران» تا اول مهر سال جاری در 10 نقطه تهران در حال برگزار است و تنها بخش نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر این نمایشگاه‌ها تا پایان ساعات کاری امروز یعنی 22 شب به خود خاتمه خواهد داد.

بر اساس این گزارش، نخستین نمایشگاه «نوشت‌افزار و ملزومات مدرسه (باز باران)» از 12 لغایت 21 شهریور سال جاری در 10 نقطه شهر تهران نظیر بوستان ولایت، بوستان گفتگو، فرهنگسرای اشراق، فرهنگسرای خاوران، میدان امام حسین (ع)، میدان امام خمینی (ره) و دریاچه چیتگر در حالی برگزاری است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها