امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۰۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110687
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
علی‌اکبر اشعری، مدیر پروژه باغ کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه این ...

علی‌اکبر اشعری، مدیر پروژه باغ کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه این باغ تا چه زمانی به بهر‌برداری نهایی خواهد رسید، بیان داشت: این روزها باغ کتاب تهران ضمن گذراندن آخرین هفته‌های تکمیل بنا و محوطه سازی، در حال تأمین تجهیزات و مبلمان است.

وی با اشاره به این مطلب که از اوایل مهر چینش مبلمان باغ کتاب تهران آغاز می‌شود، عنوان کرد: معتقدم  کار چینش و نصب مبلمان مجموعاً تا دو ماه آینده به طول انجامد.

اشعری در پاسخ به پرسشی دیگر که آیا باغ کتاب تهران تا اوایل آذر سال جاری به بهره‌برداری کامل خواهد رسید، ادامه داد: البته طبیعی است، برخی امور تکمیلی می‌تواند در حین بهره‌برداری انجام شود به نظرم اگر اتفاق غیرمترقبه‌ای نیفتد، تا اوایل آذر سال جاری این باغ به بهره‌برداری خواهید رسید.

بر اساس این گزارش، باغ کتاب تهران امسال در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت نیز دارای غرفه خواهد بود و بنا به سخنان علی‌اکبر اشعری با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در سال‌های گذشته به سبب مشخص نبودن زمان افتتاح، در این فرانکفورت بیشتر به معرفی پرداخته می‌شد، اما امسال به دلیل فاصله کم تا آغاز به کار پروژه می‌توان مذاکرات اولیه برای داد و ستد کتاب را در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت استارت زد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار