امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110691
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بنابه رایزنی های به عمل آمده از سوی ستاد جشنواره فیلم مقاومت و همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بنابه رایزنی های به عمل آمده از سوی ستاد جشنواره فیلم مقاومت و همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی قرار شد شهر غزه هم میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت شود.

بنابراین گزارش، ستاد برگزاری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت ضمن تبریک پیروزی ارزشمند مقاومت مردم غزه در نظر دارد امسال برای دومین سال متوالی این رویداد بین المللی را در شهر غزه برگزار نماید. در دوره گذشته جشنواره مقاومت برگزاری جشنواره مقاومت در غزه با استقبال گسترده‌ای روبرو شد.

روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت همچنین، اعلام کرد: امسال برای نخستین بار بخش غزه به صورت جداگانه در ساختار جشنواره پیش بینی شده است. علاوه بر کشورهای سوریه، هند و روسیه غزه نیز به میزبانان جشنواره در خارج از کشور اضافه شد.

بخش چشم انداز سینمای مقاومت امسال همزمان با برگزاری جشنواره قرار است در چند کشور آسیایی و اروپایی برگزار شود و تاکنون برگزاری آن در چند کشور قطعی شده است. معرفی و شناسایی هنر و سینمای مقاومت و پایداری جهان اسلام و نشان دادن افق نیازها و ضرورت ها از اهداف این برنامه است که توسط جشنواره مقاومت، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و موسسه رسانه های تصویری برگزار می‌شود.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها