امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110711
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۵
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، سید حسین مرعشی صبح امروز در جمع اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی استان گلستان اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، سید حسین مرعشی صبح امروز در جمع اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی استان گلستان اظهار داشت: کارگزاران با رویکرد درون جبهه‏ای، نگاه پررنگ به منافع ملی دارد.

وی افزود: حزب کارگزاران سازندگی خواهان وحدت بین گروه‌‏های اصلاح‏‌طلب است و در این راستا از شکاف‏‌های احتمالی نیز جلوگیری خواهد کرد.

دولت تدبیر و امید، تعقل را در کشور، حاکم کرد

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید موجب حاکمیت تعقل در کشور شد، خاطرنشان کرد: این حزب در کنار سایر احزاب اصلاح‏‌طلب در ایجاد چنین شرایطی نقش داشت.

مرعشی ادامه داد: این موفقیت باید در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی کامل شود، لذا نگاه کارگزاران به انتخابات مجلس آینده، جدی و فراحزبی است.

به گفته وی، حزب کارگزاران سازندگی در دوره جدید با نگاه پررنگ به فعالیت اثرگذار در جبهه اصلاحات، به دنبال تجدید سازمان است. 

از هفته آینده تجدید سازمان استان‏‌ها در دستور کار حزب کارگزاران قرار می‌‏گیرد

این عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران تصریح کرد: کار تجدید سازمان در سطح مرکزی پایان یافته و از هفته آینده، تجدید سازمان استان‌‏ها در دستور کار قرار می‏‌گیرد.

مرعشی با تاکید بر اینکه در دوره جدید باید با یارگیری‌‏های جدید، پایگاه سیاسی و اجتماعی خود را افزایش دهیم، به اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی استان گلستان توصیه کرد: با مطالعه دقیق، پیشنهاداتی را در راستای پاسخ به مطالبات مردم به ما بدهید.

وی، حضور افراد موثر حزبی را برای تاثیرگذاری در جامعه مهم دانست و گفت: اگر ما در کار حزبی جدی باشیم، نگاه دولت هم به ما جدی‏تر خواهد بود.

باید با ورود افراد بانفوذ، حوزه تاثیرگذاری حزب را گسترش دهیم

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران ادامه داد: باید با ورود افراد بانفوذ، حوزه تاثیرگذاری حزب را گسترش دهیم، در مسائل استان نظر کارشناسی داشته باشیم و با کار کارشناسی مدیران استان را تحت تاثیر خود قرار دهیم.

مرعشی خاطرنشان کرد: باید به تدریج از تکیه صرف به مقامات دولتی فاصله بگیریم، آینده ایران را سیاستمدارانی می‏سازند که صرف نظر از حضور در دولت، دولتمردند.

به گفته وی، تجربه هشت ساله دولت‏‌های نهم و دهم چیزهای خوبی به ما آموخت، باید افراد ما به اندازه‌‏ای معتبر باشند که بدون حضور در دولت نیز تاثیرگذار باشند. 
این عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران تصریح کرد: در کوتاه مدت نیاز داریم که نیروهای حزبی ما مسئولیت‏‌هایی داشته باشند، اما در دراز مدت بدون مسئولیت رسمی باید به موقعیت اجتماعی دست پیدا کنند.

مرعشی افزود: اگر به دولت نگاه کنیم، پست‌‏های مدیریتی آن محدود است، اما اگر به ایران و استان گلستان نگاه کنیم فرصت‏‌های زیادی برای تاثیرگذاری وجود دارد.

وی تاکید کرد: اگر کارگزاران با تجربه هشت ساله نتواند توانمندی‌‏های خود را در بالاترین سطح، به جامعه نشان دهد، باید ناامید شد، زیرا به تحقیق، گروه‌‏های دیگر توانایی چنین کاری را ندارند.

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران در بخش پایانی سخنان خود بر نهادسازی تاکید کرد و گفت: باید نهادهای مختلفی به موازات حزب، فعال کنیم تا بدون حضور در قدرت بر فرایندهای سیاسی و اجتماعی تاثیربگذاریم.       

انتهای پیام/ 83003/ج40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها