امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110735
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۹
تعداد بازدید: 66
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از  سایت رسمی سازمان تعزیرات حکومتی، جوانشیری مدیر کل هماهنگ کننده امور استانهای سازمان تعزیرات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از  سایت رسمی سازمان تعزیرات حکومتی، جوانشیری مدیر کل هماهنگ کننده امور استانهای سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: طبق بخشنامه ای که به تعزیرات استانی ابلاغ شده قرار شد که بنا به صلاحدید مدیران استانها برای طرح نظارتی بازگشایی مدارس تعداد اکیپ گشت سیار مشخص شود.

وی در ادامه بیان کرد: طرح ویژه نظارتی بازگشایی مدارس که از 15 شهریور اجرایی شده تا پایان مهرماه ادامه دارد و اکیپ گشت سیار از مراکز ، فروشگاه ها و بازارهای عرضه و فروش کیف و کفش و لوازم التحریر بازرسی صورت می گیرد و با تخلفات برخورد می شود.

به گفته جوانشیری در محل با احراز تخلف پرونده تشکیل و به پرونده در محل رسیدگی می شود.

مدیر کل هماهنگ کننده امور استانهای سازمان تعزیرات حکومتی کشور اذعان کرد: از مدارس بازرسی صورت می گیرد و به همراه بازرسان بهداشت و درمان بوفه های مدارس مورد بازدید قرار می گیرد و در ادامه تعرفه مدارس غیردولتی مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تخلف با مدیران مدارس برخورد می شود.

وی افزود: اولویت ما در بازرسی ها ابتدا تذکر است اما در صورت تداوم تخلف طبق قانون با متخلفان برخورد می شود در ضمن بیشتر حجم کار تعزیرات روی اصناف است که اهداف از اجرای این طرح نظارتی رسیدن به آرامش در این بازار است.

جوانشیری در ادامه اظهار داشت: دراستان تهران معمولا طبق سنوات گذشته در کلیه اماکنی که مرکز توزیع لوازم التحریر است بازرسان به همراه گشت سیار حضور دارند.

وی خاطر نشان کرد: مهمترین اولویت برخورد با تخلفات گران فروشی و فروش اجباری است.

گفتنی است طرح ویژه نظارت بازگشایی مدارس تا پایان مهر ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها