امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110739
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۹
تعداد بازدید: 90
حسن زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص اتفاقات رخ داده در باشگاه پرسپولیس و نحوه برکناری علی دایی و علیرضا

حسن زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص اتفاقات رخ داده در باشگاه پرسپولیس و نحوه برکناری علی دایی و علیرضا رحیمی از سرمربیگری و مدیرعاملی این باشگاه گفت: اخیراً تصمیماتی در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس برای برکناری مدیرعامل و سرمربی این تیم اتخاذ شده که با توجه به اینکه مقدمات واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برای ورود به خصوصی شدن انجام شده، این تصمیمات غلط باعث می‌شود تا هزینه‌های اضافی به این باشگاه تحمیل گردد.

وی ادامه داد: این تصمیمات غلط باعث می‌شود در روند واگذاری پرسپولیس خلل ایجاد شود و می‌بینیم همین تصمیم غلط بیش از 5 میلیارد تومان هزینه به این باشگاه تحمیل می‌کند که نیازی به این هزینه نبود و این هزینه بر روی هزینه‌های دیگر می‌آید و باعث می‌شود باشگاه پرسپولیس از بازده اقتصادی بیفتد.

رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری استقلال و پرسپولیس از طرف کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در مجلس، نظارت ویژه‌ای به این قضیه داریم و زیربار این هزینه‌ها نمی‌رویم و شخص امیر خادم با انتخاب‌های غلطی که برای پرسپولیس انجام داد باید جوابگوی این شرایط باشد و دیدیم که متأسفانه روز گذشته این مسائل به سکوها هم کشیده شد و اتفاقاتی در ورزشگاه رخ داد که زیبنده نبود.

زمانی اظهار داشت: همه هم و غم سازمان خصوصی‌سازی براساس مصوبه‌ای دارد این است که این دو باشگاه از شرایطی که دارند خارج شوند تا دیگر شاهد تصمیمات غلط این‌چنینی نباشیم، اما می‌بینیم که این تصمیم غلط هزینه‌های زیادی به پرسپولیس وارد کرده است.

وی در پایان با مخاطب قرار دادن وزیر ورزش گفت: آقای گودرزی! این تصمیمات غلط را معاونین شما می‌گیرند، اما قطعاً این قضیه برای شما هزینه خواهد داشت و باید پاسخگوی تصمیمات غلط زیرمجموعه‌تان باشید.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها