امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110757
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۹
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک در حاشیه دیدار معاون وزیر امور خارجه مکزیک در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک در حاشیه دیدار معاون وزیر امور خارجه مکزیک در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر فعالیت‌های گروه تروریستی داعش گفت: همانطور که می‌دانید گروه تروریستی داعش با همکاری و حمایت آمریکا و متحدین در غرب و منطقه به وجود آمد همانطوری که آنها القاعده را به وجود آوردند.

وی ادامه داد: اکنون پس از آنکه از این طریق موفق نشدند حکومت قانونی کشورهای عراق، سوریه را سرنگون کنند درست در جهت عکس شعار می‌دهند و آنان به بهانه مبارزه با داعش قصد دخالت در امور داخلی کشورهایی مانند عراق و سوریه را دارند.

ولایتی با بیان اینکه حکومت‌های سوریه و عراق با این امر مخالفت کردند، تصریح کرد: کشورهای سوریه و عراق با این امر مخالفت کرده و حتی آنان با این امر که آنان هواپیماهایشان را به فضای قانونی این کشورها بفرستند مخالفت کردند بنابراین مبارزه با داعش تنها یک بهانه برای دخالت در امور داخلی این کشورها است.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک با اشاره به حمایت ایران از حکومت‌های قانونی عراق و سوریه گفت: حمایت ایران از این کشورها ادامه خواهد داشت و ایران از مردم سوریه و عراق حمایت خواهد کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها