امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۱۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110761
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۹
تعداد بازدید: 9
حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص برگزار نشدن انتخابات مجلس شورای اسلامی ...

حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص برگزار نشدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابیه نهاوند و میبد اظهار داشت: معمولا روال بر این است که برای برگزاری انتخابات بین وزارت کشور و شورای نگهبان همکاری و توافق بر سر برگزاری و تاریخ انتخابات صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: در خصوص انتخابات میان‌دوره‌ای در حوزه‌های نهاوند و میبد با شورای نگهبان توافق شد به جهت اینکه تا برگزاری انتخابات اصلی مجلس وقت زیادی نمانده و همچنین تا زمانی که اعتبارنامه آنها مورد تأیید قرار گیرد مدت باقیمانده از دوره فعلی مجلس مدت کوتاهی خواهد بود و تا آشنایی این منتخبین احتمالی با امور پارلمانی و قانون‌گذاری دوره آنها به سر می‌رسد لذا عملا کار مفیدی در جهت منافع مردم اتفاق نخواهد افتاد.

امیری گفت: این امر جز صرف بودجه و هزینه‌های انسانی و ... عملا سود زیادی در پی نخواهد داشت لذا با هماهنگی که با شورای نگهبان به عمل آمد قرار شد که در 2 حوزه انتخابیه نهاوند و تفت و میبد به دلایلی که گفته شد انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس و همچنین میان‌دوره‌ای خبرگان انجام نگیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار