امروز : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 4
۰۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110770
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۹
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی اینچئون اسامی 276 ورزشکار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی اینچئون اسامی 276 ورزشکار اعزامی به هفدهین دوره بازیهای آسیایی را اعلام کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی به هفدهمین دوره بازیهای آسیایی اینچئون اعلام داشت:اسامی ورزشکاران 22 رشته اعزامی به بازیهای آسیایی اینچئون نهایی شده و بر اساس قوانین بازیها دیگر نمی توان به نفرات  فعلی ورزشکاری را اضافه کرد  و تنها اگر ورزشکاری دچار مصدومیت و یا مشکلی گردد می توان فرد دیگری را جایگزین وی کرد.

وی ادامه داد: بر اساس قوانین کمیته برگزاری بازیها، تنها ورزشکاری می تواند جایگزین داشته باشد که مصدومیت وی مورد تایید کمیته پزشکی و موافقت کنفدراسیون آن رشته قرار گیرد.

وی در ادامه اعلام داشت: اسامی 276 ورزشکار اعزامی به بازیهای آسیایی اینچئون بدین نحو می باشد:

فوتبال:محمد ناصری،فرشید اسماعیلی،احسان پهلوان،روزبه چشمی،مهدی مهدی پور،محمدرضا اخباری شاد،علی کریمی،یوسف وکیا،وحید حیدریه، حجت صدقی،محمد حسین کنعانی،آرش رضاوند، محمد دانشگر،یعقوب کریمی،کاوه رضایی،شهریار شیروند، محسن مسلمان، مرتضی پورعلی گنجی، محمدرضا خان زاده، مهدی شریفی

تیراندازی مردان: سیاوش خوشنویس، امیر چاوشی، بابک یگانه، مهدی جعفری پویا، حسین باقری کلهرودی، ساسان شهسواری،پوریا نوروزیان، ابراهیم برخورداری، ابراهیم رحیمی، محمد احمدی

تیراندازی بانوان : الهام هریجانی، مریم سلطانی،سارامیرابی قشونی، سارینا قرابت تبت، الهه احمدی، نرجس امام قلی نژاد، مه لقا جام بزرگ، دینا فرزاد خواه، نجمه خدمتی، ، شیوا فرح پور، بهاره جهاندار، مرضیه پرورش نیا

شمشیر بازی: علی یعقوبیان، محمد رضایی، طاهر عاشوری، مجتبی عابدینی، محمد رهبری، سید صادق عابدی، فرزاد باهر، سید علی اسماعیل زاده

ووشو مردان: فرشاد عربی، احسان پیغمبری، حمیدرضا لادور، سجاد عباسی امیر، محسن محمد سیفی، اکبر محمدزاده

ووشو زنان: حانیه رجبی، حمیده برخور، الهه منصوریان، شهربانو منصوریان

قایقرانی روئینگ مردان: خشایار عباس آبادی، وحید جوهری، امیر راهنمای رونقی، سعید عادلی، اتابک پیشیار، یاسر جوهری، افشار حیدری، عاقل حبیبیان، محسن شادی، فرهاد کربلایی،صابر نادری، سیاوش سعیدی، مسعود محمدی، مجتبی شجاعی، مسعود فتحی، فرزاد کربلای قلی زاده، کیهان شمسی

قایقرانی روئیینگ بانوان: نازنین ملائی، حمیرا برزگر، مریم سعیدی، نازنین رحمانی، سولماز عباسی، مهسا جاور

آبهای آرام مردان: سید کیا اسکندانی، عادل مجللی مقدم، احمدرضا طالبیان، علیرضا علی محمدی، فرزین اسدی، حمید رضا ترکی، علی آقا میرزایی، سعید فضل اولی، امین بوداغی، شاهو ناصری، پژمان دیو سالاری

آبهای آرام زنان: مینا عبدالهی، هدیه کاظمی، آرزو حکیمی،

قایقرانی بادبانی: احمد احمدی

اسلام لوم مردان: امیرمحمد فتاح پور، محمد صدیق حشمتیان،

اسلا لوم زنان: سونیا گماری، شقایق سید یوسفی

هندبال: امین کاظمی، محمدرضا رجبی،مهرداد صمصامی،شاهو نصرتی،امید سه کناری،ایمان احسان نژاد،سید علیرضا موسوی،سعید پورقاسمی،پویا نوروزی،مهدی موسوی،سعید حیدری راد، سلامان بربط ،محسن باباصفری،مجتبی کرمیان، عباس اسد زاده، احسان  ابویی

وزنه برداری: رسول تقیان چادگانی، نواب نصیرشلال، بهداد سلیمی، بهادر مولائی، کیانوش رستمی، مجید عسکری، جابر بهروزی

جودو: سعید ملائی، امیر قاسمی نژاد، جواد مهجوب، محمد جمالی، احسان بهرامیان

والیبال سالنی: فرهاد ظریف، شهرام محمودی ، میلاد عبادی پور، آرمین تشکری، مجتبی میرزا جانپور، عادل غلامی، سعید معروف، مهدی مهدوی، امیر غفور، محمد موسوی، پوریا فیاضی، فرهاد قائمی

بسکتبال: سجاد مشایخی، حامد حدادی،حامد آفاق،محمدصمد نیکخواه بهرامی،اوشین ساهاکیان، اصغر کاردوست، روزبه ارغوان، مهدی کامرانی، آرمان زنگنه ،فرید اصلانی حاجی آبادی، محمد جمشیدی، بهنام یخچالی دهکردی

تیروکمان مردان: مجید قیدی، امیرکاظم پور،،مجید کیان زاد، اسماعیل عبادی

تیرو کمان زنان: شبنم سرلک، مینو عابدی، سکینه قاسم پور، مریم رنجبر،

بوکس: فروتن گل آرا، امین قاسمی پور،احسان روزبهانی،علی مظاهری ،جاسم دلاوری، سجاد مهرابی

دوچرخه سواری جاده:آروین معظمی،حسین عسگری ،مهدی سهرابی

دوچرخه سواری پیست: بهنام آرین، حسنعلی ورپشتی، حسین ناطقی، حمید خورمیزی، علی خادمی، فرزین عرب، محمد دانشور، محمد رجبلو، محمود پراش

دوچرخه سواری کوهستان: فراز شکری، پرویز مردانی

کشتی آزاد: مصطفی حسین خانی، میثم مصطفی جوکار، عزت الله اکبری،  پرویز هادی باسمنج، مسعود اسماعیل پور، رضا یزدانی، حسن رحیمی

کشتی فرنگی: امید نوروزی، سعید عبدولی، هادی علیزاده پور نیا، حبیب الله اخلاقی، مجتبی کریم فر، بشیر باباجانزاده، مهدی علیاری فیض آبادی

دوومیدانی مردان: حسن تفتیان،حسین ابارقی،سجاد هاشمی،مهدی رحیمی،مهدی زمانی،سجاد مرادی،رضا قاسمی،محمد ارزنده،هادی سپهرزاد، کیوان قنبرزاده،احسان حدادی،محمد صمیمی،کاوه موسوی،رضا مقدم،امین ابراهیم نیک فر، سینا روحانی، احسان طهماسبی، محمدرضا وظیفه دوست.

دوومیدانی زنان: مریم طوسی،سپیده توکلی، لیلا رجبی

کبدی مردان: فاضل اتراچالی، فرهاد رحیمی، مهدی موسوی، ابوالفضل مقصودلو،  میثم عباسی، هادی اشترک، هادی تاجیک، میثم قجر محمد آبادی، معراج شیخ، محمد مقصودلو، غلامعباس کروکی، رضا کمالی مقدم

کبدی زنان: صدیقه جعفری،سلیمه عبدالله بخش، ملیحه میری، هنگامه فراهانی، مرضیه عشقی، زهرا معصوم آبادی، سحر ایلات، طاهره تیرگر، مژگان زارع، غزال خلج، سعیده جعفری، فریده ظریف دوست

تکواندو مردان: مهدی خدابخشی، بهنام اسبقی، فرزان عاشورزاده، مسعود حجی زواره، سجاد مردانی، یوسف کرمی

تکواندو زنان: اکرم خدابنده، شکرانه ایزدی، فاطمه روحانی، سمانه شش پری، کیمیا علیزاده، سوسن حاجی پور

کاراته مردان: سجاد گنج زاده، حسین سمندر، امیر مهدی زاده، سعید حسنی پور

کاراته زنان: نسرین دوستی، پگاه زنگنه، فاطمه چالاکی، حمیده عباسعلی

شنا :جمال چاوشی فر، احمدرضا جلالی، آرشام میرزایی، آریا نسیمی شاد، مهدی انصاری

ژیمناستیک: سید رضا کیخا، هادی خناری نژاد، محمد رمضانپور، محمدرضا حمیدی، ایمان خاموشی

بدمینتون: سروش اسکندری، ثریا آقایی

تنیس روی میز: نوشاد عالمیان، افشین نوروزی، ندا شهسواری

بدین ترتیب 276 ورزشکار کاروان اعزامی به هفدهمین دوره بازیای آسیایی اینچئون را تشکیل داده و بر اساس قوانین کمیته برگزاری بازیها نفرات دیگری به این جمع اضافه نشده و تنها افراد مصدوم می توانند با تاییدیه کمیته پزشکی و کنفدراسین آسیا جایگزین شوند.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار