امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11078
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۱۷
تعداد بازدید: 196
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، شاهدان عینی گفتند که دو افسر پلیس اسرائیل با زور و بدون توجه به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، شاهدان عینی گفتند که دو افسر پلیس اسرائیل با زور و بدون توجه به نگهبانان وارد مسجد قبه الصخره شده و خود را به محل ترمیم موزائیک‌ها که از چند سال قبل در حال انجام است، رسانده و سعی کردند جلوی کارگران را بگیرند.

شاهدان همچنین گفتند که افسران اسرائیلی دیروز قصد داشتند وارد مسجد قبه الصخره شوند اما نگهبانان جلوی آنها را گرفتند اما امروز با زور توانستند وارد شوند.

یکی از افسران به «محمد علقم» مسئول اداره کمیته مرمت مسجدالاقصی احضاریه‌ای تحویل داد تا به مرکز پلیس القشله جهت انجام تحقیقات مراجعه کند.

از سوی دیگر صهیونیست‌ها یک نگبهان مسجدالاقصی به نام «سامر قویدر» را که سعی داشت مانع یورش صهیونیست‌های افراطی به مسجدالاقصی برای به جا آوردن آئین تلمودی شود، بازداشت کردند و او را به فحاشی علیه شهرک‌نشینان و نیروهای پلیس متهم کردند.

در همین رابطه موسسه الاقصی نیز اعلام کرد که پس از بازداشت قویدر، شهرک‌نشینان به مسجدالاقصی یورش آورده و شروع به برگزاری مراسم تلمودی کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار