امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110790
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان دولت دهم، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به تلاش‌های برخی گروه‌ها برای

محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان دولت دهم، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به تلاش‌های برخی گروه‌ها برای ایجاد تفرقه در جریان اصولگرایی اظهار داشت: اصولگرایان تمامی معیارهای اعتدال و ارزش‌های اسلامی را درون خود دارند و بنابراین چیزی به اسم اصولگرای تندرو و معتدل نداریم و این موارد خودساخته است.

وی ادامه داد: کسانی که این دسته‌بندی‌ها را انجام می‌دهند تحلیل درست و واضحی از مبانی انقلاب و اسلام ندارند و با دسته‌بندی‌های غربی افکار خودشان را مطرح می‌کنند.

عباسی با تاکید بر اینکه عده‌ای از دوستان اصولگرا باید در برابر این طرح هوشیار باشند، بیان داشت: هدف از طرح چنین مباحثی ایجاد تفرقه است و باید چهره‌های شاخص اصولگرایی مراقب باشند تا از درون این جریان یارگیری نشود.

*اصولگرایان آگاه باشند

وی خاطرنشان کرد: عده‌ای قصد دارند عدم انسجام درون جریان اصلاح‌طلبی را با ایجاد تفرقه در جریان اصولگرا جبران کنند و به صورت مشخص اصولگرایان باید آگاه باشند و سوابق اصولگرایی خود را به مزایده چنین افراد و گروه‌هایی نگذارند.

وزیر ورزش و جوانان دولت دهم با اشاره به انتخابات مجلس آینده، تصریح کرد: برخی اصلاح‌طلبان قصد دارند جامعه را دوقطبی کنند و زیر سایه آن برای انتخابات تلاش کنند اما در این مرحله همگرایی و وحدت میان اصولگرایان بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد زیرا هرچقدر به زمان انتخابات نزدیک شویم، این تلاش‌ها شدت بیشتری خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار