امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110798
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
عبدالحمید نقره‌کار عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به مشکلاتی ...

عبدالحمید نقره‌کار عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به مشکلاتی که برای دانشجویان ایرانی در نروژ توسط این کشور به وجود آمده‌است، گفت: جوانان باید بدانند که اگر غربی‌ها یک جایی برای دانشجویان ما باز می‌کنند به این خاطر نیست که کشور ما پیشرفت کند. آنها هر زمان احساس کنند ما در جایی پیشرفت داشته‌ایم سعی می‌کنند راه ما را سد کنند.

وی افزود: شعارهای آزادی و دموکراسی که غرب و آمریکا سر می‌دهند، بهانه‌ای بیش نیست، مردم نباید به این شعارها توجه کنند. باید گذشته را دید و از آن عبرت گرفت. تلاش‌های دشمنان در برابر جمهوری اسلامی بسیار واضح است.

نقره‌کار تصریح کرد: حال که این مشکلات برای دانشجویان ما در نروژ ایجاد شده باید تلاش کرد تا مشکلات را برطرف کرد. وزارت خارجه که با مسئولان کشورهای دیگر رابطه دارد باید مشکلات این دانشجویان را پیگیری کنند و نگذارند حق این دانشجویان ضایع شود.

عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران خاطرنشان کرد: همانگونه که ما باید اقتصاد مقاومتی داشته باشیم باید علم مقاومتی هم داشته باشیم، دانشجویان ما باید خود را به علوم مختلف مجهز کنند تا در رابطه با این علوم مهتاج بیگانگان نشویم.

نقره‌کار در خاتمه تاکید کرد: امیدواریم مجلس، دولت و وزارت علوم هرگونه که می‌توانند مشکلات دانشجویان ایرانی در نروژ را پیگیری کرده و برای رفع آن تلاش کنند. انشاالله به زودی شاهد برطرف شدن مشکلات این دانشجویان باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار