امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110803
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
غضنفر رکن آبادی سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در لبنان، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به طرح ائتلاف

غضنفر رکن آبادی سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در لبنان، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به طرح ائتلاف جهانی به سرپرستی آمریکا علیه گروه داعش اظهار داشت: طبیعی است که افکار عمومی جهان نمی‌تواند بپذیرد گروهی با این وسعت و نوع فعالیت به آمریکا وابسته نباشد و تلویحا هم افکار عمومی جهان می‌دانند چه کسانی از این گروه حمایت می‌کنند.

وی ادامه داد: داعش یک گروه خودساخته نیست و با توجه به امکانات گسترده‌ای که در اختیار این گروه قرار گرفته و می‌گیرد واضح است که مورد حمایت قدرت‌ها و برخی کشورهای عربی منطقه است.

رکن آبادی با طرح این موضوع که ائتلاف 40گانه علیه داعش به دلیل وجود تنفر عمومی نسبت به این گروه است، خاطرنشان کرد: تنفری که از داعش وجود دارد به حامیان آن هم تسری پیدا کرده است و آمریکا برای رها شدن از این تنفر عمومی، ائتلاف 40گانه را مطرح کرده و این طرح راه به جایی نخواهد برد.

سفیر سابق کشورمان در بیروت خاطرنشان کرد: این پروژه ادامه سیاست‌های دوگانه آمریکا و متحدان آن در منطقه است و با توجه به بیداری افکار عمومی دنیا، چنین ایده‌ها و نیت‌هایی از قبل شکست خورده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها