امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110806
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
آیت‌الله روح‌الله قرهی رئیس حوزه علمیه امام مهدی (عج) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: آمریکا در ...

آیت‌الله روح‌الله قرهی رئیس حوزه علمیه امام مهدی (عج) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: آمریکا در قضیه مبارزه با تروریسم چون فهمید که دنیا متوجه شده است عامل تروریست آمریکاست فرار به جلو راه انداخت و به همین خاطر به دنبال تشکیل کمیته مبارزه با تروریسم است.

وی افزود: البته اگر آمریکا در این قضیه سکوت می‌کرد به نفعش بود چرا که با این اقدامش بعضی دیگر از کشورها که متوجه این قضیه نبودند را آگاه کرد که عامل اصلی تروریسم آمریکاست.

رئیس حوزه علمیه امام مهدی (عج) با بیان اینکه باید کمیته‌ای برای برخورد با موسسین گروه‌های تروریستی به وجود بیاید گفت: در راس این اقدام باید ایران و بعد از آن جنبش عدم تعهد کار را به دست گیرند و ادله و براهین این موضوع را به جهانیان اعلام کنند.

آیت‌الله قرهی در ادامه تصریح کرد: متاسفانه نمی‌توانیم بگوییم همه کشورهای اسلامی اقدام به تشکیل کمیته‌ برخورد با موسسین گروه‌های تروریستی کنند چرا که اکثر سران کشورهای اسلامی همان کسانی هستند که با آمریکا همراه هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از دولتمردان نیز می‌خواهیم این موضوع را به جد جلو ببرند که با این کار قطعا لرزه بر اندام حامیان تروریسم می‌افتد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها