امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110809
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه شورای معاونین وزارت کشور صیانت از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه شورای معاونین وزارت کشور صیانت از حقوق شهروندی را از اساسی ترین سیاست های دولت تدبیر و امید برشمرد و خواستار اهتمام ویژه همه نهادها و دستگاه های اجرایی ذیربط شد .

وی تصریح کرد: مردم باید در پناه قانون و در کمال امنیت و آرامش ، نشاط اجتماعی را لمس کنند و این وظیفه ما مسئولین است که زمینه های آن را فراهم سازیم.

رحمانی فضلی پایبندی به قانون را از اصول اولیه زندگی اجتماعی ذکر کرد و گفت: ملاک تعهد اجتماعی و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی میزان سنجش التزام به قانون است.

همچنین در ادامه حضور استانداران در جلسه شورای معاونین وزارت کشور آقای جادری استاندار هرمزگان به تشریح عملکرد و برنامه های خود پرداخت و با طرح مشکلات و مسائل مربوط به این استان تصمیمات مقتضی گرفته شد.

تاکنون استانداران استان های یزد، کهکیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، لرستان و مازندران در جلسات شورای معاونین وزارت کشور شرکت کرده و به طرح مسائل استان های خود پرداختند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار