امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110810
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 5
مهدی دواتگری نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جنایات گروه ...

مهدی دواتگری نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جنایات گروه تروریستی داعش در سطح منطقه گفت: پس از پیروزی‌های گروه‌های مقاومت در منطقه و وحشت غرب و به ویژه آمریکا از به خطر افتادن حیات رژیم صهیونیستی باعث شده تا مردم منطقه شاهد تولد نامیمون گروهی همچون داعش باشند و به واقع هدف از تشکیل آن حفظ و تضمین حیات رژیم صهیونیستی است.

وی افزود: اینکه امروز امریکا موضوع مقابله با داعش را مطرح می‌کند در واقع یک رفتار سیاسی است و نیت اصلی آنها از این اقدام را نشان نمی‌دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: آمریکا به هیچ وجه به دنبال مقابله جدی و یا حذف داعش نیست بلکه در صدد است تا با ایجاد محدودیت برای این گروه آن را مدیریت و کنترل کند.

دواتگری خاطرنشان کرد: آمریکا در ارتباط با طالبان خود عامل ایجاد آن بود و تا زمانی که برای وی مشکلی را ایجاد نکرد از آن حمایت می‌کرد اما زمانی که قدرت یافتن آن را به ضرر خود دید اقدام به مقابله محدود با آن کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار