امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110816
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، فلسطینی‌ها نیز همانند بسیاری از دوستداران و محبان رهبر انقلاب اخبار مرتبط با عمل جراحی و ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، فلسطینی‌ها نیز همانند بسیاری از دوستداران و محبان رهبر انقلاب اخبار مرتبط با عمل جراحی و روند سلامتی آن حضرت را با تب و تاب بسیار دنبال می‌کنند و برای سلامتی عاجل ایشان دعا می‌کنند.

در این ارتباط «رمضان عبدالله شلح» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با ارسال پیامی موفقیت عمل رهبر انقلاب را تبریک گفته و برای ایشان طلب شفای عاجل برای ادامه راه رهبری جمهوری اسلامی و تلاش برای خدمت به اسلام و مسلمین و یاری مستضعفان و در راس آنها ملت مظلوم فلسطین و قضیه بر حق آنها و مقاومت قهرمانانه‌شان را کردند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پیام خود برای مقام رهبری، از ایشان خواستار دعا برای آزادی مسجد الاقصی و ادای نماز در آن را کردند.

در همین راستا «محمود الزهار» عضو دفتر سیاسی جنبش حماس نیز در پیامی برای مقام معظم رهبری، برای سلامتی ایشان دعا کرده و از خدای متعال طلب شفای عاجل و بازیابی توان آن حضرت برای ادامه نقش خویش در حمایت از قضیه فلسطینی و مقابله با تجاوزات غرب علیه جهان اسلام را کردند.

از سوی دیگر، «عباس زکی» عضو کمیته مرکزی جنبش فتح نیز برای رهبر انقلاب طلب شفای عاجل کرده و به ملت ایران به خاطر سلامتی آن حضرت پس از عمل جراحی که انجام داده و با موفقیت همراه بود، تبریک گفت.

زکی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در الخلیل تصریح کرد: مقام رهبری در راس نظامی قرار دارند که مانع هرگونه اقدام آمریکا علیه ایران شد و تفوق و برتری علمی و تکنولوژیکی و عزم و اراده‌ای که جمهوری اسلامی ایران به آن مسلح است، مایه فخر و مباهات برای ما فلسطینیان و حمایت از مقاومت و مبارزه ماست و ما به ایستادگی و مقاومت ایران در برابر تهدیدات غرب ایمان و باور داریم.

از سوی دیگر «ابو مجاهد» مسئول روابط خارجی کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین به ملت ایران در خصوص عمل موفق مقام رهبری و سلامتی آن حضرت تبریک گفت.

ابو مجاهد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه گفت: از خدای متعال می‌خواهیم به عمر آن حضرت برکت دهد و به آن سلامتی و توان ادای مسئولیت‌ها و دفاع از قضایای امت اسلامی به طور عام و قضیه فلسطینی به طور خاص را ببخشد.

«جمیل مزهر» عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین و مسئول شاخه آن در نوار غزه نیز برای سلامتی رهبر انقلاب و بازیابی سلامتی کامل ایشان دعا و تاکید کردند که آیت الله خامنه‌ای چهره‌ای درخشان در حمایت از نیروهای آزادیبخش جهان و مقاومت فلسطینی طی سال‌های گذشته بوده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها