امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110819
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرج، داود گودرزی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان البرز اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرج، داود گودرزی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان البرز اظهار کرد: کشورهای زورگو و مستکبر امروز دیگر جایی در جهان ندارند و قدرت پوشالی آنان از بین رفته است.

وی ادامه داد: آمریکا با حمایت از تروریست‌های تکفیری و پوشش دهی آنان برای انجام جنایت‌های مختلف نتوانست به اهداف خود دست پیدا کند و در این راه نیز با شکست مواجه شد.

گودرزی با اعلام این که آمریکا و کشورهای دست نشانده‌اش امروز با چالش‌های بسیار بزرگی مواجه هستند افزود: قدرت این کشورها هر روز کمتر شده و رو به زوال است.

جانشین بسیج دانشجویی در ادامه سخنان خود با بیان این که بسیج تا کنون رسالت و وظیفه خود را در برابر کشور به درستی انجام داده است تأکید کرد: بسیج در تمام برهه‌ها با حضوری پررنگ توانسته کارنامه درخشانی را در خود به یادگار بگذارد.

وی با اشاره به این که باید در نهادینه کردن فرهنگ و تفکر بسیجی بیش از پیش تلاش کرد گفت: باید آرمان‌ها و اهداف بسیج و تفکر بسیجی را بیش از گذشته در بین نسل امروز نهادینه کنیم.

گودرزی تصریح کرد: باید مسئولیتی که به ما سپرده شده است را به درستی انجام دهیم و به سرمنزل مقصود برسانیم.

وی با بیان این که از زمان تشکیل بسیج تا کنون دشمنان نقشه‌ها و توطئه‌های بسیاری را برای ضربه زدن به این سازمان انجام داده‌اند اظهار کرد: دشمن تلاش‌های بسیاری را برای ضربه زدن به این مملکت و این نهاد مردمی کرده است اما هوشیاری مردم و آگاهی آنان اجازه نداده است که دشمنان بتوانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

این مسئول در ادامه با اشاره به شعار ما می‌توانیم گفت: ما با این شعار تا کنون توانسته‌ایم کشور را به توسعه و پیشرفت بسیار برسانیم لذا امروز نیز باید با استفاده از دانسته‌ها و پتانسیل‌های موجود پله‌های ترقی را یکی  پس از دیگری طی کنیم.

در این مراسم از زحمات عباس صالحی‌نژاد قدردانی و سعید بهرامی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان البرز معرفی شد.

انتهای پیام/2302/ل30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها