امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110826
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
حسین روشنک در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، با اشاره به دیدار کارآفرینان و فعالان اقتصادی خراسان‌رضوی با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: طبق ...

حسین روشنک در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، با اشاره به دیدار کارآفرینان و فعالان اقتصادی خراسان‌رضوی با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: طبق سنت هر ساله که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مشهد سفر می‌کند، فعالان اقتصادی درخواستی را برای دیدار با وی داشتند که امروز در تالار آئینه حرم مطهر رضوی این دیدار برگزار شد.

وی افزود: در دیدار امروز، فعالان حوزه اقتصادی استان به طرح مشکلات و موضوعات خود پرداخته که موضوعات مطرح شده شامل مسائل تجارت به ویژه تجارت خارجی و صادرات، بحران آب خراسان‌رضوی، مشکلات بیکاری مهندسان، کم‌توجهی به کارآفرینی و فرش دستباف بود.

رئیس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی خراسان‌رضوی گفت: شرایط مطلوبی با روی کار آمدن دولت یازدهم در اقتصاد کشور ایجاد شده اما هنوز در فضای کسب و کار به دلیل سیاست‌های انقباضی فضا مناسب نیست که البته در شرایط فعلی چاره‌ای برای آن وجود ندارد.

وی با اشاره به محورهای مطرح شده از سوی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در این دیدار خاطرنشان کرد: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در این دیدار ضمن تائید مطالب ذکر شده، وعده پیگیری مشکلات و مسائل فعالان اقتصادی خراسان‌رضوی را داد.

انتهای پیام/70005/غ20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها