امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110830
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،آیت الله هاشمی رفسنجانی در ادامه سفر به استان خراسان رضوی عصر امروز از مجتمع دانشگاهی دانشگاه آزاد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،آیت الله هاشمی رفسنجانی در ادامه سفر به استان خراسان رضوی عصر امروز از مجتمع دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در شهر گلبهار بازدید کرد.

رئیس هیئت امنا و هیئت موئسس دانشگاه آزاد در جمع دانشگاهیان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی شهرهای مشهد، چناران و گلبهار، با ابراز خرسندی ار رونق مجدد این مجتمع دانشگاهی گفت: چه توجیهی داشت مسئولین گذشته در دوسال قبل این سرمایه ارزشمند علم و دانش کشور را به فروش گذاشته بودند؟

وی پس از بازدید و شنیدن گزارش‌های مسئولین برای آینده این مجتمع دانشگاهی اظهار داشت: اینجا شهرکی برای شرکت‌های مهم دانش محور خواهد بود تا طرح‌های مهم و پروژه های تحقیقاتی دانشجویان را که از مرحله پایلوت گذشتند، مهندسی و تجاری سازی کنند.

در آغاز این دیدار مهربانی رئیس مجتمع دانشگاهی گلبهار ، علمی نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی در استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و آیت الله مروجی امام جمعه گلبهار ضمن ارائه گزارشی از اوضاع دانشگاهی و فرهنگی، اظهار امیدواری کردند که سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی منشا خیروبرکات شود.

در حاشیه سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی به مشهد مقدس ظهر امروز علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در محل اقامت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه و تولیت آستان قدس رضوی حضور داشت، درباره مسائل مهم سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بحث و تبادل نظر شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها