امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۵:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110832
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، دستورالعمل اجرایی از سوی سازمان سنجش به دانشگاه ها اعلام  و در سایت مرکز امور هیأت علمی وزارت بهداشت منتشر شده ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، دستورالعمل اجرایی از سوی سازمان سنجش به دانشگاه ها اعلام  و در سایت مرکز امور هیأت علمی وزارت بهداشت منتشر شده است.

بر اساس این دستورالعمل اجرای تسهیلات فرزندان اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور (موضوع مصوبه جلسه 735 مورخ 25 تیرماه 92 شورای عالی انقلاب فرهنگی) برای پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 93 مانند سال 92 به صورت اینترنتی و با ثبت نام در آدرس اینترنتی اعلام شده انجام می‌شود.

این اعضای هیأت علمی از مراجعه حضوری به سازمان سنجش خودداری کرده و تنها از طریق ثبت نام در آدرس اعلام شده نسبت به ارسال درخواست و مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

دستورالعمل اجرایی این تسهیلات 14 مردادماه 92 طی نامه‌ای و در تاریخ 13 مردادماه 93 این سازمان به تمام دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور ارسال شده است.

زمان شروع ثبت نام جهت استفاده از تسهیلات اعلام شده 72 ساعت پس از اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 93 است و تنها به صورت اینترنتی انجام شده و امکان مراجعه حضوری به سازمان سنجش وجود ندارد.

وضعیت تقاضای داوطلب و زمان مراجعه جهت دریافت معرفی نامه به دانشگاه از طریق پروفایل شخصی (صندوق شخصی داوطلب که در زمان ثبت نام برای وی ایجاد می‌شود) یا پیامک به اطلاع آن‌ها خواهد رسید.

لازم است متقاضی مدارک لازم را طبق بند 5 دستورالعمل اجرایی مذکور، تهیه کرده و اسکن آن‌ها را از طریق سایت فوق ارسال کند و اصل مدارک را در هنگام دریافت معرفی نامه ثبت نام در دانشگاه جهت بررسی اصالت تصاویر ارسالی به این سازمان تحویل دهد. در صورت وجود هر گونه مغایرت در مدارک، تحویل معرفی نامه امکان پذیر نیست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها