امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110843
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار حسین اشتری جانشین فرمانده ناجا در جلسه بررسی چالش‌های ترافیکی طرح تابستانی 93 در محورهای شمالی کشور در قرارگاه ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار حسین اشتری جانشین فرمانده ناجا در جلسه بررسی چالش‌های ترافیکی طرح تابستانی 93 در محورهای شمالی کشور در قرارگاه البرز، اظهار داشت: ارتقای توان علمی تخصصی راهور از جمله اهدافی است که برای پلیس راهور ناجا مدنظر است.

جانشین فرمانده ناجا گفت: در این راه تکیه بر موضوعات علمی و استفاده از تکنولوژی روز از جمله مواردی بوده که تاثیراتش را به وضوح دیده‌ایم و برای رسیدن به اهداف مدنظر از آن استفاده خواهیم کرد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: رسیدن به حد مطلوب در استفاده از سامانه‌های هوشمند ترافیکی را با سرعت ادامه خواهیم داد تا فاصله‌ها کم شود تا به استانداردهای جهانی در این زمینه برسیم.

وی اعتمادسازی و جامعه‌محوری را بهترین سرمایه پلیس راهور ارزیابی کرد و گفت: باید این موضوع را ارتقا دهیم.

وی گفت: امروز اگر روسای پلیس راهور یا روسای پلیس استان‌ها موضوعاتی را به مردم اطلاع‌رسانی کنند مردم به آن توجه می‌کنند و این از نتایج اعتماد مردم است.

سردار اشتری ادامه داد: بحث فرهنگسازی در استفاده از خودرو، تردد جاده‌ای و داخل شهری کاری است که چند سال پیش شروع شده؛ فرهنگسازی ترافیک را باید باز هم ارتقا دهیم تا حوادث جاده‌ای کاهش یابد.

این مقام ارشد انتظامی به نقاط حادثه‌خیز اشاره کرد و گفت: این نقاط شناسایی شده به مسئولان مربوطه اعلام شده و آن مقداری که در توان راهور و ناجاست تحت کنترل قرار دارد.

وی تصریح کرد: در بعد صیانت و سلامت کارکنان اقدامات خوبی در ناجا و پلیس راهنمایی و رانندگی انجام شده و بحث کاهش آسیب‌پذیری کارکنان گام خوبی بوده که در چند سال اخیر نیروی انتظامی برداشته است.

وی با تاکید بر فرامین رهبری مبنی بر مدیریت جهادی اظهار داشت: بنای ناجا این است که ارتقای روحیه جهادی کارکنان را در دستور کار خود قرار دهد که روحیه جهادی و مدیریت جهادی خیلی از کارها را پیش می‌برد حتی اگر امکانات کم باشد.

جانشین فرمانده ناجا به بررسی عملکرد پلیس راهور اشاره داشت و تصریح کرد: اگر عملکرد پلیس راهور را با توجه به وسعت جاده‌ها، نیازمندی‌های زیرساختی و ظرفیتی که ناجا به کار گرفته بررسی کنیم مشاهده خواهید کرد که وظایف پیش روی راهور بیشتر از امکانات و نیروهای انسانی است که علتش روحیه جهادی در مدیریت و کارکنان است؛ روحیه جهادی یعنی که از امکانات موجود بهترین استفاده را ببریم.

وی گفت: هر مقدار که روحیه و مدیریت جهادی در سازمان ناجا و راهور تقویت شود می‌توانیم از ظرفیت‌های موجود استفاده‌های بهتری داشته باشیم.

جانشین فرمانده ناجا اظهار امیدواری کرد که در پایان سال گزارش خوبی به مردم ارائه شود و از افزایش تصادفات جلوگیری شود.

وی عامل انسانی، جاده و خودرو را عوامل تاثیرگذار در این زمینه دانست و ادامه داد: مهم‌ترین عامل، عامل انسانی است که ان‌شاالله با فرهنگسازی بتوانیم از حوادث کم کنیم.

سردار اشتری در خاتمه از اقدامات خوب و شایسته و جهادی پلیس راهنمایی و رانندگی سراسر کشور و به خصوص پلیس راهور استان‌های شمالی کشور تشکر کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار