امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110853
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت رسمی تعزیرات حکومتی، 184 واحد رستوران و هتل متخلف استان به پرداخت بیش از یک میلیارد و 39 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت رسمی تعزیرات حکومتی، 184 واحد رستوران و هتل متخلف استان به پرداخت بیش از یک میلیارد و 39 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

رضا قشلاقی مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: این تعداد از واحدهای متخلف از ابتدای امسال تاکنون توسط بازرسان شناسایی و در شعب قضایی تعزیرات جریمه شدند.

رضا قشلاقی افزود: نظارت بر اماکن گردشگری با هدف حفظ حقوق شهروندی و تنظیم بازار ادامه دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از استمرار نظارت بر شالیکوبی های استان خبر داد و گفت: نظارت و بازرسی بر عملکرد واحدهای شالیکوبی در گیلان با حضور دستگاههای متولی همچنان ادامه دارد.

وی اظهار کرد: در راستای تامین حقوق مصرف کننده و تقاضای بحق کشاورزان مبنی برنظارت بر عملکرد واحدها ی تبدیل شلتوک به برنج ، طرح نظارت ویژه شالیکوبی ها طبق برنامه ای مدون در استان در حال اجرا بوده و تیم بازرسی مشترک از این واحدها نظارت و بازرسی می کنند و در همین راستا، در بازدید های انجام یافته تعداد 8 واحد به اتهام اخذ اجرت اضافی و عدم صدور فاکتور متخلف شناخته و مراتب طی صورتجلسات جداگانه برای رسیدگی به این مرجع ارسال شد.

قشلاقی در ادامه از عرضه خارج از شبکه 52 هزار لیتر سوخت خبر داد و افزود: این میزان سوخت که باید صرف تولید در یک کارخانه آجرسازی می شد به کارخانه ای در کرج ارسال شد؛ که با کشف و توقیف محموله و ارجاع به تعزیرات حکومتی شهرستان رودبار تخلف این مدیر کارخانه محرز شد.

وی تصریح کرد: با رسیدگی به این پرونده ، متخلفان به 312 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها